Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları - 7.sayfa

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ufaklıklardan bi tanesine talibim cinsiyet önemli degil dost olsun yeter mail adresim [email protected] istersen telde bırakıyorum hangisi kolyına gelirse oradan bana ulasabilirisn 05433559057

merhaba arkadaş, yavruları verip vermediğini bilmiyorum. ama ben talibim. ziraat mühendisiyim ve çok iyi bakacağıma emin olabilirsin. lütfennnn [email protected] 05334727755

img

ondgungor

17 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben cagatay ankarada oturuyorum 1 tane erkek husky ama safkan olması karşılığı bütün masraflarını karşılayabilirim msn im [email protected]

img

cgty

17 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba catman2002 ben elanur bu husky yavrularını çok istiyorum sana ulaşmak için bir email yada telefon numarası yazarsan çok sevinirim bu yavruları gerçekten çok istiyorum

slm banada bi aded erkek verirsen seviniriim ben tekirdagdayıım hemen gelebilirimn [email protected] ilgilenirsen sevinirim iyi bakılcandan eminolabilirsin

img

mozanbig

17 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istanbuldan ali huskylerinize talibim onlara en iyi şekilde bakabilirim dişi weya erkek olması fark etmez msn adresim [email protected] tel 05377664401 belki ararsınız köpeklerden iyi anlarım şuan da elimdede 8 aylık bi alman kurdum war eski dostum cancan da bir huskydi onun anısına istiyorum we arıyorum dikatinize

Merhaba sevgili arkadasım ben ankara`dan barış özdemir öncelikle çok ciddi bi iş yaptığını hatırlatmak isterim burdan ücretsiz verdiğin köpeği başka yerlerde çıkar amaçlı kullanmak isteyen kişiler olabilir.Gercekten her insan gibi bende tam bir köpek severim hele husky`ler benim çocuğum gibidir bahçeli bir evim var rahat etmesi için herseyi yapabilirim gereken bütün imkanları sağlıyabilirim kargo ücreti`ne falan karısma hepsini ben ankara`dan halledebilirim tabi istersen cidden çok mutlu olurum köpeğine bütün koşulları sağlayabilirim 0533-320-56-67 telim görüşürsek çok memnun olurum saygılarımla kendine ii bak hoşcakal..

img

baris_22

17 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben ankaradayım hala yuva bulamadılarsa ben birini almak istiyorum mailim [email protected]

Merhaba, Benim evde bir köpeğim var ve ona arkadaş olması için bir köpek daha istiyordum fakat ücretsiz arıyorum çünkü aşılar vitaminler vs yeterince masraflı oluyor. Dişi lerden birine talibim. Yeriniz neresi?

img

baiser

17 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm büyük bir bahçeli fabrikam ve iki adet rotweilleim var eger yavrulardan yollarsan süt parası ve kargo ücretlerini karşılarım

img

deniz17

17 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ