Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları - 4.sayfa

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Özgür kardeşim hayırlı bir iş yapmışsın. Ama biz de boşuna uğraştık. Verceksen gökseloğuz bizim arkadaş Veteriner Fakültesinden.Ona dişi bi yavru versen sevinirim. Kendine iyi bak. Ben sana ulaşırım zaten. Selamlar.

img

canervet

18 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

husky yavrularını almak isteyenler sıcak iklimde besleyip zavallıya iskence etmemek gerektiini düsünüyorum.bu köpegin izmirde bodrumda ne isi var.ordan yazanlar alınmasin.sadece örnekti.atalari kızak ceken kar ustunde yatmayı seven hayvani oralarda gormek komik oluyor.

img

cemdr73

18 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum ben nazilli/aydın da oturuyorum. hayvanseverin istedigi bir husky sen verdin iki husky :) neyse harbiden yavrulardan birine bakabilirim. hatta sence bir mahsuru yoksa 2 tane bile alabilrim imkanım genis.. mailim [email protected] yok ben cepten ulasayım dersen acık olan hattıma bi cgr at yeter ben seni ararım.. 0555 601 80 10 - 0505 855 23 13 - 0535 37 406 37 ok yavruma kavusacagım gunu sabırsızlıkla bekliyorum... CeDRiC

img

ersen09

17 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

CATMAN ARKADAŞIM CEVAP YAZARSAN SEVİNİCEM....

img

janpol

17 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim Bahçeli çok müsait bir evim var erkeklerden birine bakabilirim. Zaten 5 aydır bi husky arıyordum. İstanbuldayım msn:[email protected]

img

tac0

17 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama hepsi tükendi bir arkadaşımız da öbür yavrulardan istedi ( bir daha ki sefer olan yavrular için) bende kırmadım isteğini inşalah size de verebilirim yavrulardan çok teşekkürler ilginize

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar bn istanbuldayım dişi yada erkek olması fark etmez yavrulardan birini bna verirsen çok sevinirim. yavrulara ew ortamında bakacağız üniversite öğrencisiyim ve ona ayıracak bol bol vaktim olduğuna emin olabilirsiniz bna [email protected] adresinden ulaşabilrisiniz

img

ty85

17 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba catman ben üniversite ögrencisiyim müstakil bi evimiz var ve ailemle yaşıyorum bu zamana kadar 2 köpek baktık ve çift veya erkek huskylerini istiyoruz lütfen ne zamandır arıyodum...

img

taner_marmara

17 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] msn adresim 0544 348 25 23 telim çagrı at ben sana ulaşarım istanbulda oturuyorum...

img

taner_marmara

ÖZEL MESAJ

MERHABA CATMAN2002 BELKİ GEÇ KALMIŞ OLABİLİRİM AMA OLSUN BEN ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM.EGER HUSK YAVRULARIN HALA DURUYORSA BENDE BİR TANESİNİ İSTİYORUM.MÜMKÜNSE ERKEK OLSUN.BEN KIRKLARELİNDE OTURUYORUM.EVİM BAHÇELİ VE ÇOK BÜYÜKTÜR.YAVRULARI BEDAVA VERECEGİM DEMİŞSİN AMA BEN GENEDE EMEGİNİN KARŞILIGI OLARAK VEYA ANNESİ İÇİN MAMA PARASI VERMEK İSTİYORUM.BU ANNENİN HAKKI DİYE DÜŞÜNÜYORUM.TEŞEKKÜR EDERİM.

img

erkan1968

ÖZEL MESAJ