Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları - 10.sayfa

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadas ben almak isterim yavrunuzun tekini mail adresim [email protected]

img

tdagacikan

17 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen Arkadaşım Ne OLur bana ver.Kargo Parası Bana Dahil 5 aydan beri husky yavrusu arıyorum ne olur bena mail at yada msn mi ekle. Msn: [email protected]

img

sercanagri16

17 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA ARKADASIM BEN ÖĞRETMENİM VE BU YAVRULARA ÇOK İYİ BAKACAĞIMA EMİN OLABİLİRSİN [email protected] görüşmek üzere hoşçakalın..

img

red_star

17 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizim bahçeli ev içinde bakabilecegimiz köpek arıyoruz.mail atarsan [email protected]

img

zulu

20 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben sizin husky yavrularinizdan birini almak istiyorum cebim 05054283821 cagri atarsan arayabilirim evim bahceli ve yavruya cok iyi bakacagima emin olabilirsin.istanbul avcılarda oturuyorum adresine gelıp alabilirim saygılar görüşmek üzere.

img

hunder76

17 yıl 1 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ben kocaeli üniversitesi halkla ilişkiler bölümü öğrencisiyim bana gerçek bir dost olabilecek yavru bir erkek köpek arıyorum evim bahçelidir. Daha önce köpek baktım.. Yardımcı olursanız çok sevinirim...

img

ckalmukoglu

17 yıl 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben izmirden yazıyuorum eşimle birlikte bakabileceğimiz bi husk almak istiyoruz, şuan mesleğe yeni başladığım için ücretli alamıyorum, ama maddi dururmuz ii olacak ve rahat bi blm de de çalışıyorum cep:05322086149, mail:[email protected]

img

minikgolden

17 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] bahceı evım var ve 10 cesıtde kopegım var ıstersen beslıyebılırım

img

libertyman

17 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum Tokat`ta da bir dua edenim olsun istersn ....... [email protected] 05052749368 Saygılar

img

umurhan

19 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.ben öğretmenlik yapıyorum ve köpeklerinize talipim.lütfen mutlaka ulaşın bana.çok istiyorum.tüm masraflarını karşılarım. 05433772032 [email protected]