Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları - 3.sayfa

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bn veteriner fakültesi son sınıf öğrencisiyim aydında bahçeli evimde bakacağım köpekleri eğer bana verirsen.gelip alabilirim çift almak isterim eğer 2 tane verem diyosan tekte alabilirim. telefonum 0555 304 66 84

img

gökseloguz

17 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben veterner fakültasi son sınıf öğrencisiyim köpekleri verirsen aydında bahçeli ewimde bakçam.1 çift almak istiyorum olmazsa tekte alabilirim tel0555 304 66 84 gelip alabilirim yavruları.

img

gökseloguz

ÖZEL MESAJ

veteriner fakultesi son sinif ogrencisiyim yavrulardan 1 çiftine talibin eğer verirsen aydında bahçeli evde bakilacaklar gelip alabilirim.tel 05553046684 mail;[email protected]

img

gökseloguz

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadasım ben ist`deyim ve köpegine talibim kalıcak yeri cok guzel ve bahceli bi yer erkek dişi fark [email protected] daha ayrıntılı gorusuruz...

img

jaws_

17 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende şişlide yaşıyorum bayanım yavrularınızdan birisini almak isterim sevlamlar

img

ozgecan

17 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer yavrunuzdan birini vermek isterseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz..

img

janpol

17 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba sakaryadan muamemr ben arkadaşlardan kbana artan erkek bir yavru kaldıysa bahçemde beslemek isterim tercihiniz vermek ise beni [email protected] yada 05362393094 nolu telden ulaşa bilirsiniz sağlıklı günler dilerim kargo adresime ödemeli yapa bilirsiniz

merhaba ben sizin husky yavrularinizdan birini almak istiyorum cebim 0533 306 87 52 cagri atarsan arayabilirim evim bahceli ve yavruya cok ii bakacagima emin olabilirsin

img

runos30

17 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğin 1 ini alabilriim istanbuldayım [email protected]

img

cerili

17 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar daha önce Alaska Malamutumuz vardı. İzmirde bahceli evdeyim uygungörürseniz bir tane yavru alabilirim... [email protected]

img

cruellll

17 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ