Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

bedava husky yavruları - 6.sayfa

evimde beslediğim husky im doğurdu ilgilenen arkadaşların bu forma yazmasını rica ederim 4 erkek 3 dişi kargo ücretlerine karışmam

img

catman2002

19 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha önceden köpek beslediğim için evimin alt tarafı 3 adet köpek kulubesi ve kafeslerle çevrili ve evimin arka bahçesinde yine aynı şekilde köpeğimin hiçbir hava koşullarından kötü şekilde etkilenmiceği biçimde tel kafes içince ahşap ve beton kulebelerim var.köpek beslemek için yeterince bilgiye sahip onlara nasıl şefkat gösterilceğini bilen bilinçli bir besiciyim.hevesi geçtiği zaman vicdansızca sokağa bırakanlardan değil.bana ulaşmanı çok isterim bana ulaşman için cep 0505 709 29 33 msn [email protected] bana mail at ben seni ariim

img

serdar_serdar1905

17 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer hala vermediyseniz çok i bi bakıcıyım lütfden ilgilenin [email protected]

ben ben ben ben ben ben lütfennnnnn ([email protected])

img

2seker

17 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardes bende bı yavruya talıbım bakacak ye4rım musaıtsanada bakım masrafları ıcın bıse verırım kargao hıc sorun degıl tel no 05444978223 [email protected]

kardeş husky hastasıyım eger hala varsa lutfen bı tane alabılırmıyım

img

emore

17 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşım nasılsın ben bi köpek istiyorum yavru olması daha iyi nerdensin acaba ... İrtibat 0536 827 07 25 Msn: [email protected]

img

piree

17 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala yavru varsa alabilirim [email protected]

img

benimburnum

17 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam...köpeğinizin yavrularından bir erkek yavruyu alabilirim. bizler yıllardır köpek besliyoruz ve gerçekten güzel yaratıklar..eğer düşünürseniz [email protected] adresine telefonunuzu bırakın...kargo vs. masrafları biz karşılarız...

img

sah

17 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam adım ümit husky yavrularınızdan bir tane erkek istek dileğim var ablama hediye edeceğim çok iyi bakılıcağından emin olabilirsiniz kargo parasınıda veriyorum tek dileğim bu sizden ilgilenirseniz çok memnun olurum size ulaşacağım tel.yada adresinizi yollarsanız sevinirim [email protected] hoşçakalın:)

img

nemessisso

17 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. bende hala elinde kaldıysa bir tane dişi yavrulardan almak istiyorum. izmirde oturuyorum kabul dersen hemen yarın gelip alırım.cep numaram:0505 3813253, ev numaram0232 3513853,msn`[email protected], mail adresim [email protected]. bana dönersen çok sevinirim. yavruna çok iyi bakarım kuşkun olmasın..iyi günler