Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

küçük kapluş aldım halt ettim.İsteyen var mı? - 2.sayfa

Bu küçük kapluş alışkanlıktan olsa gerek sadece dip yemi yiyor.Yemleri kırıp kırıp atmak zorunda kalıyorum.Ve bunun 3 katı olan arkadaşları 4 adet olup fırt diye suya dalıp yem falan bırakmıyorlar ki başka yemle zaten doyurmuş oluyordum ben bu büyükleri.Bu yemi görünce hep yiyorlar.Ayrı bir kapta yemlemeyi düşündüm ufaklıgı.Öyle kabuguna giriyor duruyor.Akvaryum içinde yiyor ama çok az fırsatı olabiliyor.Geçinme sorunu yok.Lambanın altına beraber ısınıyorlar.Hatta su dibinde bir başkasının üstünde gezindiğini bile gördüm. 8ytl ye almıştım.1 hafta olmadı bile.fişi var.İzmirden isteyene 8ytl ye verebilirim.Öğrenciyim malesef. :(((. Satan adam geri almaz çünkü parasal açıdan bakıyor hayvanlara.Timsah filan vardı adamda öyle kutuda duruyodu.Bu timsahmı ne kadar büyüyo bunlar dedim.Normal timsah kadar dedi.E büyüyünce napacak alan dedim.Tasma takar gezdirir dedi !!!.Yani bu adam geri kabul etmez bu kapluşu.:(.

img

hamso

18 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam :) eski kaplumbağalarımı bir türlü eskisi gibi eski yemlerini yemelerini sağlayabilsem...

img

hamso

18 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zaman bekle diyeceğim ama olduda yani bayağı zaman.Sebze vermeyi dene karışık olarak verirsen bir zararı olmaz.Ve şöyle yap 2. bir şık olarak eski yemedikleri yem ile yedikleri yemi 2 parçaya böl.Aynı anda akvaryumlarına at 1 tanesni yiyen diğerlerinide yiyecektir irde böyle dene bakalım :)

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ