Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

küçük kapluş aldım halt ettim.İsteyen var mı?

Bu küçük kapluş alışkanlıktan olsa gerek sadece dip yemi yiyor.Yemleri kırıp kırıp atmak zorunda kalıyorum.Ve bunun 3 katı olan arkadaşları 4 adet olup fırt diye suya dalıp yem falan bırakmıyorlar ki başka yemle zaten doyurmuş oluyordum ben bu büyükleri.Bu yemi görünce hep yiyorlar.Ayrı bir kapta yemlemeyi düşündüm ufaklıgı.Öyle kabuguna giriyor duruyor.Akvaryum içinde yiyor ama çok az fırsatı olabiliyor.Geçinme sorunu yok.Lambanın altına beraber ısınıyorlar.Hatta su dibinde bir başkasının üstünde gezindiğini bile gördüm. 8ytl ye almıştım.1 hafta olmadı bile.fişi var.İzmirden isteyene 8ytl ye verebilirim.Öğrenciyim malesef. :(((. Satan adam geri almaz çünkü parasal açıdan bakıyor hayvanlara.Timsah filan vardı adamda öyle kutuda duruyodu.Bu timsahmı ne kadar büyüyo bunlar dedim.Normal timsah kadar dedi.E büyüyünce napacak alan dedim.Tasma takar gezdirir dedi !!!.Yani bu adam geri kabul etmez bu kapluşu.:(.

img

hamso

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmir bornova

img

hamso

ÖZEL MESAJ

slm eğer bakmam için vermek istersen ben alırım kapluşu malesef bende öğrenciyim :( izmir üçkuyular

img

madagascar

18 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamso O kaplumbağalar yese bile akvaryumun altında yemlerden az bişeyler kalır.Toz gibi olsa bile kalır sonuçta.Az yese bile yeter ona merak etme.Bozuk para kadar demiştin.Bişey olmaz az yerse merak etme.Bazı akvaryumcular yavulara hünde 1 kere verin diyor o da sadece 1 balık yemi.Sen sabah akşam veriyorsundur.Artıkları fazla oluyordur.Onları yiyip yaşayacaktır zaten biraz büyüsün diğerleriyle uyum sağlar o da su yüzeyine çıkıp diğerlerinin yediği yemleri yer merak etme normal...

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hmm tamam beslemeye devam edecem sanırım.istediğim şartları sağlayan cıkmayacak gibi ama yinede sorayım. ısıtıcınız varmı.akvaryumunuz kaç litre.kaç çeşit yeminiz var.hiç kaplumbağa besledinizmi?filtreniz varmı çeşidi nedir?madagaskar arkadaş...

img

hamso

ÖZEL MESAJ

80*40*35 ısıtıcı filtre mevcut 3 çeşit yem ara öğün olarak çimçim ve vitamin mevcut şuan 2 tane biri 2.5 biri 3 cm çeşmede biri 10 biri 8 cm 2 tane kafimi bu bilgiler madagascar adına...

img

septempt

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

okadar malı olanın 8 ytlside çıkar bi kapluş için:)

img

hamso

ÖZEL MESAJ

ozaman ok sana kolay gelsin arkadaş sen işin Ticaret kısmındasın umarım aradığın gibi birini bulursun..

img

septempt

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

8 ytl ye aldıgım şeyi 8 ytlye fişiyle birlikte veriyorum daha ne yapayım?

img

hamso

ÖZEL MESAJ

hamso merak etme kapluşun sende mutludur satmana gerek yok !!!

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ