Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

GOLDEN RETRIEVER KÖPEĞİMİ VERMEK İSTİYORUM

3 YAŞINDA DİŞİ GOLDEN RETRIEVER KÖPEĞİMİ ÜCRETSİZ OLARAK SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM.

img

nilaybilgen

16 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb ben almak istiyorum çook güzel bir terasım var orada bakmak ıstıyorum bana ulaşırsanız sevınırım [email protected]

slm ben almak istıyorum köpeğinize çok iyi bakacağımdan emın olabılırsınız [email protected] 0539.8127335 bunlardan bana ulaşabılırsınız şimdiden tşkler

köpeğinizi almak istiyorum.uzun süredir golden aramaktaydım.ewde bakıcam,ona çok iyi bakacağımdan emin olabilrsiniz.onu bir köpek olarak değilde ailemizin bir ferdi olarak göreceğimize emin olabilirsiniz.lütfennnn ama lütfennnnnnn bana werin köpeğinizi ona iyi bakacağıma emin olunn... [email protected] istanbul/anadolu yakası/küçükyalı

img

nevzer

16 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar.hangi ilden yazıyorsunuz?bir de iletişim adresinizi eklerseniz daha rahat ulaşılabilir.teşekkürler

img

erdemir24

16 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merabalar ben samsundan hakan ben golden hastasıyım benm bir köpeğim daha var eğer bana yollar sanız ikisini ciftlestiririz

img

hakan

22 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a. köpeğinize talibim hangi ilde ikamet etiğinizi yazarsanız sevinirim saygılarımla.

img

oparatör

16 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger kopeginizi vermediyseniz kopeginize talibim ben konya selcuk veterierlikte okuyorum son sınıfım ii bakacagıma emin olabilirsiniz eger vermek isterseniz iletişim adresim [email protected]

img

veterinarian

20 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm arkadaş eğer vermediysen köpeğine talibim merak etma çok iyi bakarım şimdiden teşekürler [email protected]

img

captain07

16 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar bende bir golden almak istiyordum hangi ildesin ben ankaradayım köpeğin remini görebilmeme imkan varmı

img

pafimi35

16 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ