Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

FANUSLARA EVET!

ARKADASLAR BENCE FANUSLARIN KAPLUMBAGAYA HİİİÇ ZARARLARI YOOOK 4 DUVAR ARASI OLMUS OLMUYO SONUCTA AKVARYUM DA KISITLI Bİ ALAN

img

burak_kaplus

18 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

burak_kaplus! sen naptığını sanıyorsun???

img

beppomomo

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SEN NAPTINI SANIYOSUUN BEN DOGRULARI SÖYLÜYORUUUMM KAPLUMBAGLAR FANUSTA DAHA RAHAT!!!!!!!!!!!!!!

img

burak_kaplus

ÖZEL MESAJ

bak kesin konusma hem kurallara  uy ayıp oluyo tmm o senin fikrin bizim gözümüzde zaten yerin belli okmi

img

sezarpc

ÖZEL MESAJ

hadi rahatını bilmemnesini geçtim benim kaplumbağaları 3 dakika sen onun içinde tutmayı başar sana istemediğin kadar havuz alacam.Adasınada çıkarsın hem. hey allam. durmuyo olm içinde durmuyo atlayıp kaçıyolar.Hadi fuzuli işlere kafan basmıyor bunadamı basmıyor

img

hamso

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

burak_kaplus dostum gerçekten saçmalıyosun seni 2 günlüğüne bi odaya kapasalar mı daha çok sıkılırsın yoksa 3 oda 1 salon ewde 2 gün kalsan mı daha çok sıkılırsın?iyi düşün saçmalama

img

caglayilmaz

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR BEN KÖTULUK ETMEK İSTEMEMİSTİM SADECE EGER BÖLE YAZARSAM BAKALIM TEPKI NE OLUCAK ONU ÖLCMEK İSTEDİM EGER KALBİNİZİ KIRDIYSAM HEPİNİZDEN ÜZÜR DİLİYORUM

img

burak_kaplus

ÖZEL MESAJ

Burdakilerin fanusa tepkisi belli eski yazıları okusaydın bunu anlardın böyle bi oyun oynayarak kendini boşa yormuşsun.. Adı üskünde su kaplumbağası bu hayvanın yüzecek o ortamı sağlıyamıyosan beslemiyeceksin bu kadar basit.

img

hülya999

19 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

COKKKKKKKKKKKKKKKK ÜZÜR DİLERİM SADECE TEPKİLERİ ÖLCMEK İSTEMİŞTİİM

img

burak_kaplus

ÖZEL MESAJ

Bu senin yaptığın tepki ölçmek falan değil arkadaşım ..

Burada bizlerden bilgili insanlara saygısızlıktır..

Seni şiddetle kınıyorum..!!

VE protesto ediyorum eğlenecek başka bir site bulmanı tavsiye ederim..

img

septempt

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ