Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

By-FaLCoN bana yardım et.... - 3.sayfa

Merhaba kaplumbağa bakımı hakkında yazdıklarının hepsini okudum bu faydalı bilgilerini bizlerle paylaştığın için sağol. Benim iki adet kaplumbağam var onları plastik havuz içinde bakıyor ve kurutulmuş hazır kurtlarla besliyorum. Onlara daha sağlıklı bakmam için ne yapmam lazım?

img

erdoğdu

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arzuunal81 "sende aslında city35 sin?kimbilir" bütün forum gülüyo artık sana. ya siz bana soruyodunuz yaşın kaç falan diye senin yaş kaç?81 doğumluysan falan bırak sen kaplumbağayı falan da kendi sorunlarınla ilgilen.

img

hülya999

19 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:) forumdaki insanlarla canlı bağlantıya mı geçtin nerden biliyosun?yazık sana:)

img

arzuunal81

18 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya inan bende sırf komiklik olsun eğlence olsun diye sana cevap yazıyorum.çünkü her cevabında bana malzeme çıkarıyosun teşekkür ederim:)))

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

forumdaki eski katılımcıların çoğu aynı zamanda dışarıda ve msn vasıstası ile de görüşüyor. çok güzel dostlukların kurulduğunu söyleyebilirim.

genel olarak bir foruma yazı yazılırsa isim belirtilmemeli. yani bir chatboard ortamı yaratılmamalı. daha önce de hülya'ya olsun, deepfishing'e olsun, golyad'a  veya bana olsun özel olarak cevaplandırmam istenmişti ancak bunlar daha gelir gelmez değil, özel olarak bir kaç soru veya sorundan sonra sorulmuştu. hatta o  zaman da söylemiştik, böyle yapmayın arkadaşlar diye.  sakıncası şu:  eğer o kişi  tatile gitmiş olsaydı, bir hafta boyunca soru soran kişiye kimse cevap yazmazdı. ya da alıngan bir tavırla diğer forum üyeleri, bana ne o zaman yardıma ihtiyacı var ama bizim yardımımızı istemiyor naparsa yapsın diye de düşünüp cevap yazmayabilir.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

haklısın momo; ama erdoğdu arkadaşımız böyle düşünmemiş olabilir.önyargılarla neden suçlama yapılıyor ki?bana muhalefet oluyorsun deniyor ama ben haksız yere suçlanıyorsam.ve haksız yere birileri suçlanıyorsa bu kim olursa olsun herşekilde haksızlık yapana muhalefet olurum.ben hatalıysam özürde dilerim.ben bu siteye kaplumbağalar hakkında bilgi edinmek için geldim kavga etmek için değil.benimde hoşuma gitmiyor böyle tartışmalar ama bazı yerde insanın sabır sınırları zorlanıyor.bilmeni istedim...

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

önyargı olduğunu düşünmüyorum, tecrübe diyorum. benim sabrım çok zaman zorlanıyor ve bana veya arkadaşlarıma saygısızlık yapılmadığı sürece kimseye birşey söylemem, sorulan sorulara cevap yazarım. bunda da keyif alırım. bir toplulukta yer edinilmek isteniyorsa önce bir katkının olması gerektiği düşüncesindeyim. buraya yazılması gerekenin çoğunu yazmıyorum, bilmenizi istiyorum. sağlıcakla kalın. "momo"

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ