Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

hamburg-silkiye-pado-brahma-denizli-zibrit civcivleri.. - 2.sayfa

herkese slm.. yeni çıkan civcivlerimden ; hamburg : 35tl zibrit : 35tl silkiye : 25tl pado : 25tl brahma : 20tl denizli : 20tl satılıktır.. ayrıca 1 ad damızlık fazlası dev brahma horoz satılıktır.fiyat : 60tl bir ad yine damızlık fazlası anaç dişi tavuzkuşu satılıktır.fiyat :300tl civcivleri,elimde olmayan farklı ırkların civcivleri ilede takas yapabiliriz,ancak ş.dışına gönderim yapmıyorum,elden teslim edilir... ilt: 0505-6056726 Adil DERİCİ İzmir

img

gecekusu333

15 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aslında kimin ilanı olursa olsun kolay kolay eleştiri anlamında yorum yapmam fakat 1 haftalık civcivden bahsetmişsiniz arkadaşında dediği gibi park hayvancılık en az 3 aylık olmadan zaten vermez süs tavuklarında 1 haftalık yada 15-20 günlük civciv 10 tl. dir bunu herkes bilir.

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eleştiri yapan arkadaşlar; yorumlarınızdan,kendimi ifade edemediğimi anlıyorum.hernekadar açık bir ifade ile açıklama yapmış olsamda hala abartılı olduğunu düşünen arkadaşlara slm olsun.neyi referans olarak aldığımı ve fiyatları hangi amaçla neye göre belirlediğimi yazmama rağmen,aynı anlama gelmeyen farklı bir örnek veren arkadaşımada slm olsun.fiyatı,elindeki hayvanı altın sanan var bende tuttururam diye belirlemediğim halde böleymiş gibi yorum yapmak biraz abest.beni tanıyan tanır,bir malı değerinden fazla satma huyu hiç olmadı.kaldıki ya tutturursam mantığında olayım. hatırı sayılırher çiftliğin sitesini sürekli gezerim,görmesem aynı fiyatı yazamazdım zaten.incelemediniz heralde diye yorum yapan KARAKUS`a ; sayfadaki cvp yazılarııda incelemesini öneririm. herkee saygılar sevgiler...

img

gecekusu333

15 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar sakın beni yanlış anlamayın kiminin büyügü kiminin küçügü olabilirimama sizden özür dileyerek yapmış oldugunuz fiyat yüksekligini kişinin görüşüne saygılı olarak kırmadan daha uygun olur ve karşıdaki kişinin nasıl bir insan oldugunu anlamadan bilmeden eleştiri yapmayın pahalı gören arkadaşın susması daha uygun olur benim bildigim adil ise böyle uygun görmüş onun kendi degerlendirmesidir teşekkü eder bol kazançlar dilerim

img

aliturkyilmaz

15 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site