Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

hamburg-silkiye-pado-brahma-denizli-zibrit civcivleri..

herkese slm.. yeni çıkan civcivlerimden ; hamburg : 35tl zibrit : 35tl silkiye : 25tl pado : 25tl brahma : 20tl denizli : 20tl satılıktır.. ayrıca 1 ad damızlık fazlası dev brahma horoz satılıktır.fiyat : 60tl bir ad yine damızlık fazlası anaç dişi tavuzkuşu satılıktır.fiyat :300tl civcivleri,elimde olmayan farklı ırkların civcivleri ilede takas yapabiliriz,ancak ş.dışına gönderim yapmıyorum,elden teslim edilir... ilt: 0505-6056726 Adil DERİCİ İzmir

img

gecekusu333

15 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adil kardeş selamlar uzun zamandır görünmüyorsun zibritler ne renk

img

zibritçi

14 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Civcivler kaç günlük ?

img

hovarda35

18 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

a.slm teşekkürler.. ben ticari düşünce ile yapmıyorum bu işi,zevk için besliyorum o yüzden ürettiğim vakit satışına başlıyorum işte.ilk hayvanlarımda yavaş yavaş çıkmaya başıyor işte bakalım bu sezon çok sıkıntı geçti başımdan inş biraz nefes alırım..herkese hayırlı üretimler... zibritler gümüş zibrit,altın zibrit dişimde sağlık sorunu var ondan hiç yumurta alamadım sadece gümüleri üretebiliyorum.. hayvanlar hamburg ve silkiye hariç 1 haftalık kadarlar..

img

gecekusu333

ÖZEL MESAJ

a.slm teşekkürler.. ben ticari düşünce ile yapmıyorum bu işi,zevk için besliyorum o yüzden ürettiğim vakit satışına başlıyorum işte.ilk hayvanlarımda yavaş yavaş çıkmaya başıyor işte bakalım bu sezon çok sıkıntı geçti başımdan inş biraz nefes alırım..herkese hayırlı üretimler... zibritler gümüş zibrit,altın zibrit dişimde sağlık sorunu var ondan hiç yumurta alamadım sadece gümüleri üretebiliyorum.. hayvanlar hamburg ve silkiye hariç 1 haftalık kadarlar..

img

gecekusu333

ÖZEL MESAJ

merhaba yanlış anlamayında ticari amaçlı yapmıyorum diyosunuzda 1 haftalık civciv için fiyatlar normalmi sizce.

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

valla bu konuda bende mehmet beyle aynı fikirdeyim.o paralara bu hayvanların nerdeyse damızlıkları alınıyor.civciv için bencede fazla.

img

karakus

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gerçektende bu fiyatlar çok fazla.35 liraya 3-4 tane aynı cinsten civciv alınıyorken tek bir civciv alan çıkarmı acaba.Yinede pazar ola.

img

limon79_1

15 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkese hayırlı günler.. fiyatları belirlerken çiftlikte satılan civciv fiyatlarını referans aldım.bugüne kadar her sattığım hayvanı piyasa fiyatları ile satıyordum ancak kaliteli ve uygun anaç bulmak enazından bulunduğum bölge(izmir) için geçmiş yıllara nazaran daha zorlaştı. benim 1e sattığım hayvanı adamlar 5e bana satmaya çalışıyor.kıçı kırık köy tavuğu olmuş 15tl,kısacası eskisi gibi uygun hayvan bulamıyoruz. denizli ve pado çok mühim değilde,hamburg-zibrit gb hayvanların sağlıklı ve orj anaçlarını kimse 35tlden vermez.alırım diyen varsa sölesin getirsin bende 35tl`den zibrit-hamburg,25tl`den pado-silkiye alıyım bizde anaçlara fazla para vermiyelim. bir diğer hususta;hiçbir ilanımda "pazarlık yapılmaz-son fiyattır vs" ifadeler kullanmam.niyeti ciddi olan arar sorar konuşuruz.fiyat yüksek olabilir bu sadece bir ilan.basit bir pekin ördeğini allayıp bullayıp 70tl fiyat biçenlere nazaran abartılı bir fiyatta değil bence.ben 20tl zibrit var desem 15 olmazmı diye msj yazanlar çıkıcaktır tahmin ettiğiniz üzere(= yanlış anlaşılacak bir durum yok herkes düşüncesini belirtmekte özgürdür.önemli olan karşılıklı anlaşılmak..

img

gecekusu333

ÖZEL MESAJ

sayın gecekuşu şu sözünüz çok doğru ``basit bir pekin ördeğini allayıp bullayıp 70tl fiyat biçenlere nazaran abartılı bir fiyatta değil bence.ben 20tl zibrit var desem 15 olmazmı diye msj yazanlar çıkıcaktır tahmin ettiğiniz üzere``ancak bu şuna benziyor adam araba pazarına gider piyasadan haberi yoktur bakarki orda kendi arabasına eşdeğer bir araba ama adam tok satıcıdır ya tutarsa diye uçuk bir fiyat yazmıştır bunu gören bizimkide ulan bu araba bukadarsa benimkiside daha fazla eder diye oda uçuk fiyat yazar,yani demek istediğim piyasa bu şekilde belirlenmemelidir hepsinin bugünkü şartlarda gerçek değeri bellidir.pek tabii herkesin malıda kendine kıymetlidir ama abartmamak şartıyla.demişsinizki``fiyatları belirlerken çiftlikte satılan civciv fiyatlarını referans aldım`` o zaman şimdi size bir örnek vereceğim,bu işte türkiyede sayılı çiftlikler arasında bulunan park hayvancılığın 2010 hayvan satış fiyat listesi bu hayvanlar büyümüş rengini şeklini almış iken satılıyor sizin civcivlere istediğiniz paraya büyük hayvan veriyorlar yani.siz herhalde park hayvancılığın sitesini incelemediniz işte size 2010 fiyat listesi: HABEŞ 35 ZİBRİT 35 CÜCE COCHİN 35 FİZAN 35 SALMON 35 MİNORCA 35 FRİZLE 35 LAKENVELDERS 35 ARAUCANAS (YEŞİL YUMURTACI) 35 HAMBURG 35 WYANDOTTE 35 MARAN 35 JAPONEZ (ÇABO) 35 GERZE 35 PHONEX 35 BRAKEL 35 MODERN GAME 35 SPANİSH 35 SULTAN 40 BRAHMA 40 DEV COCHİN 40 PARK 40 KAHVERENGİ HİNDİ 50 yada buyrun link burda kendiniz inceleyin:http://parkhayvancilik.com/fliste.htm size yinede hayırlı müşteriler.

img

karakus

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ