Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

(ücretsiz)iki erkek 25 günlük amerikan bulldog yavruları - 3.sayfa

merhabalar;köpeklerim eros ve daisy nin 4 yavrusu dünyaya geldi ikisini yakın bir aile dostumuza verecegim diger ikisini ise onlara çok iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyorum ancak yavruların ikisinin birbirinden ayrılmasını istemiyorum yani ikisinide aynı yerin sahiplenmesi koşuluyla verebilirim. yavrular safkan amerikan bulldog cinsidir daha 25 günlük oldukları için yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim aşılarını ve bakımlarını tamamlamak istiyorum ve hala anne sütüyle besleniyorlar.resimleri ekleyecegim. iyi günler

img

elagulsoy

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ela hanım yavru köpekleri almak isterin nasip olursa istanbul k.çekmecede oturuyorum kadıköye gidip geliyorum starbucksda çalışıyorum acıbademde ablam oturuyo herzamn gelip görebilrisinz inşallah vermemişinizdir nasip diyelim size mesaj attım e-mailden ismim kerim hayırlı günler

img

ekinoxx

14 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alper.. beykozda oturuyorum .köpeğinize [email protected]

img

alperkarakaya

14 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ela hanım.Köpekleriniz ne oldu.Sahiplendirebildinizmi??

img

nutellaboy

14 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ela Hanım merhaba ben daha önce yazmıştım ama cevap vermediniz. ismim Gökay 2 yavruyada talibim telefonunuzu yazarsanız ben sizi ararım yada siz beni msnden ekleyin ordam görüşelim eğer anlaşırsak gelir alırım. Lütfen en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum...

img

alparslangokay

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ş.urfaya gönderebiliyormusunuz ?? kargo parasını karşılarım 535 206 16 64

img

63emre63

14 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ela ben izmir karabağlarda oturuorum evim müstakil arkası bahçeli köpek bakma konusunda tecrübem var 2 tane köpek besledim köpeklerine çok ii bakabilceğime emin olablirsin verdiğin zaman isediğin zaman gelip vakit geçirebilirsin hayvanları özellikle köpekleri çok seviyorum kuş kaplumbağa kedi köpek balık besledim pek şansı yok bukadar isteyen içinde ama şansımı denemek istedim ama verirsen bana çok mutlu edersin hoşçakal.

img

gizem_35

14 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ela hanım ben istanbul/eyüp`te oturuyorum sizinle iletişime geçmem için bana msn adresinizi veya telefon numaranızı verirmisiniz.. inşallah verilmemişse yavrular 1`ini almak isterim

img

qall

15 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kusura bakmayın atlamışım okumayı , 2 sini birden vericekmişsiniz tabikide eğer uygun görürseniz sahiplenmek isterim istanbul/eyüp`te oturuyorum

img

qall

15 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben o cinsin meraklısıyım zevkle bunu kabul [email protected] 0507 260 44 59

img

hakanyalin

14 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm mrblr ablacıgım biliyorum üste cok zaman gecmıs fakat sansımı denım istedım ben yenı evlıyım eşimle beraber evımızde bir kopek beslemeye karar verdık elınızde kopek kaldıysa yardımcı olurmusunuz ben istanbul pendıkden

img

uyumsal

14 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ