Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

(ücretsiz)iki erkek 25 günlük amerikan bulldog yavruları - 2.sayfa

merhabalar;köpeklerim eros ve daisy nin 4 yavrusu dünyaya geldi ikisini yakın bir aile dostumuza verecegim diger ikisini ise onlara çok iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyorum ancak yavruların ikisinin birbirinden ayrılmasını istemiyorum yani ikisinide aynı yerin sahiplenmesi koşuluyla verebilirim. yavrular safkan amerikan bulldog cinsidir daha 25 günlük oldukları için yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim aşılarını ve bakımlarını tamamlamak istiyorum ve hala anne sütüyle besleniyorlar.resimleri ekleyecegim. iyi günler

img

elagulsoy

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

peki. inşallah olumlu bi sonuç çıkar. gerçekten çok iyi bakarım ama tabi sizde haklısınız hemen karar veremezsiniz tanımanız lazım.. vereceğiniz bi canlı yavru sonuçta.. olumlu sonuçlar dileğiyle.. msn vereyim askacisi_06_89(at)hotmail.com (oturum açamıyorm sadece email alabiliyorm) iyi günler..

img

goldenretrieverm

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar ela hanım bugünde size belirttiğim gibi arkadaşımda istiyor hem köpekleriniz yabancılık çekmez hep beraber yaşarlar ve istediğiniz zaman görebilirsiniz Lütfen çok istiyoruz Mail adresim:[email protected] Tercihinizi bekliyor olacam evet yada hayır evet derseniz gelip alacağım yavruları size zahmet vermeyeceğim iyi akşamlar...

img

bartug

14 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar ela hanım iletişim bilgilerimi bırakmıştım size olumlu bir cevap olur umarım istediğiniz zman görebilir hatta arada size getirebilirim benim için problem olmaz eşiem çok sever köpekleri aslında o çok istemişti biraralar ben para ile köpek alma veya satma taraftarı olmadığım için yarım kalmıştı,bir arkadaş verirse alırız diyorduk ki siz çıkageldiniz,cevabınızı meraklabekliyorum sevgilerimle..

img

ugurcivelek

15 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mail adresim ([email protected])Cevabınızı bekliyorum Ela hanım.İyi akşamlar...

img

sportmen

15 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ela Hanım; İstanbul`da yaşıyorum ve köpeklere çok düşkün biriyim. Uzun zamandır American bulldog beslemek istiyorum. Ekonomik durumum köpeklere bakmaya ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya müsait. Eğer sizin için de uygunsa köpeklerinizi almak istiyorum. Aşağıdaki mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. [email protected] Olumlu ve olumsuz cevabınızı bekliyorum. İyi Günler.

img

tactician

14 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinize talibim msnem [email protected] beni ekleyin eğer anlaşırsak köpeğinizi almaya gelirim

img

alparslangokay

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar kararınızı merak ve sabırla beklemekteyim,onlara çok iyi bakıcağımdan emin olabilirsiniz,bakım konusunda herhangi bir problem yaşamazlar gerek bahçede gerek ofiste onlar hangisini daha çok severse orda bakılacaklardır,aşı ve bakımlarınıda ben yaptırabilirim isterseniz istediğiniz zmanda gelip görürsünüz bundan memnun oluruz, iyi çalışmalar.

img

ugurcivelek

15 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım ben evimde bana arkadaş olabilecek bir yavru arıyorum gün içerisinde mesaj atarsanız veya arayıp yada çaldırırsanız ben geriye dönerim görüşebiliriz 0506 359 79 03

img

rotwiller

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankarda oturuyorum ama isterseniz alabilirim 05068307787 [email protected]

img

mrtcnfb140794

15 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam .çok iyi bakabilirim ve uzun süredir köpek arıyordum.ama malesef kı yavrulardan bı tanesını alabılırım:( eğer ıstersenız lutfen mesaj atın.birini alabılırım ama çok ıyı bakabılırız gerçekten . [email protected]

img

ozgero

14 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ