Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

O bir çizgi film karakteri-BRUSSSSS - 2.sayfa

:) arkadaşlarla çizgi film yapmak için çalışmalar yapıyoruz va bruss benim kapluşum da bu filmin bi karakteri olucak.çünkü ben ona çok gülüyorum:)başkalarıda gülsün istiyorum.

img

arzuunal81

18 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba valla süpersiniz, güneşli ve falcon teşekkür ederim.aklınıza senaryo geldikçe yazarsanız sevinirim.çizgi film kaplumbağa üzerine olmıcak ama içinde kapluşlar mutlaka olucak..uzun zaman alabilir. goofy bak bizim bunu yapmamız şart oldu:))

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

evet arzuunal81, haklısın, artık bu çizgi filmi yapmamız şart oldu :) Gunseli ve By_FaLCon, yazdığınız senaryolara hayran kaldım, çok çok iyi :))

img

goofy

18 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba günseli adını güneşli yazmışım özür:))

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

Geçen gün kapluşlara yem vereceğim bitanesi yok.ara ara yok allahım yok.odada olağanüstü hal ilan ettim herkesin giriş ve çıkışını yasakladım ezerler falan diye yinede bulamadım.Neyse sonradan kardeşime seslendim oda yok ortalarda merak ettim odasında onun evi var büyük bi tane içine girmiştir dedim.Gittim bi baktım ne göreyim.Almış kapluşu eline oje sürmeye çalışıyo tırnaklarına napıyosun kız dedim böyle daha güzel olucak dedi ölür bak zehirlenir falan dedim zar zor ikna ettim.Ya birde dişi kaplumbağayı alsa yine alsın erkeğe oje sürüyomuş az daha :)

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:)) çok iyi yaa! momo bunu okuyunca sana "kaplumbağalar oyuncak değildir kardeşini uyarmalısın" diye bi yazı yazabilir:)

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

Doğru söylüyorsun derim bende :)

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

bencede doğru söylüyo kim ister kapluşa zarar gelmesini?onun zaten hepimiz farkındayız farkında olmasak burda kapluşlarla ilgili konuşmayız bence?

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

Doğru ama yinede insan uyarma ihtiyacı duyuyor.

img

by_falcon

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar, yokmu başka komik hikayesi olan?

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

benim adıma yazı yazılmasına gerek yok.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ