Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ - 8.sayfa

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu arada yapmış olduğunuz bu çalışmadan dolayı baytiyar 02 arkadaşımada ayrıca teşekkür ediyorum, tüm hepsi evcilliler besledikleri hayvanların tüylerince yavru alırlar inşallah

img

rahmanakcay

19 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rahman Akçay dostum ve diğer katılan tüm dostlara ayrı ayrı forma katıldıkları için çok teşekkür ederim. saygılarımla

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI soyadı :Sabri KALAYCI Memleketi :Bolu/merkez İletişim :05552781976/05356057284/[email protected] Baktığım türler:Brahma,cüce cochin,zibrit,phoenix,habeş,yumurta tavukları Kullanılan yem :Buğday,mısır,besi yemi ile buğday kırması Kullanılan ilaç:Düzenli olarak içme sularına Vitaform kullanıyorum Üretim türü :Doğal Üretim Amacı :hobi(+)satış(+) Şu an elimde olan satılık türler:Brahma tavuk ve horoz,cüce cochin tavuk ve horoz

img

kalaycı

15 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Sabri BOZKURT MEMLEKET :BURSA İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05333104445 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: Kaliforniya Bıldırcını,Bobwhite bıldırcını, Kınalı keklik,Denizli,Cüce koşin NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır, Arpa ezmesi, Bitki tohumları, canlı hayvan, Yeşillik ot marul vs. HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Kullanmıyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x) ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Denizli,Kaliforniya bıldırcını,Kınalı keklik

img

bozkurts

15 yıl 5 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Avukat Mustafa Ali MERSİN MEMLEKET : MİLAS - MUĞLA İLETİŞİM BİLGİLERİ : [email protected] 0 252 512 5266 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: Brahma, Koşin, Zibrit, Kınalı Keklik, GÜvercin Türleri, NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday, Civcit Yemi, Büyütme Yemi, Palet Yem, Vitaminli Palet Yem Değişik tahıl türleri HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: Vitaform, Süpravit ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(x) TAVSİYELERİ: Mutad bir şekilde hayvanların altlıklarının temizlenmesini ve düzenli olarak korunma sağlanmasını tavsiye ediyorum. ÜRETİM AMACI: Onları saviyorum. Onlarla uğraşmak beni dinlendiriyor. Seyretmek ayrı bir keyif veriyor. SATTIĞI TÜRLER:

img

mualme

16 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Mehmet Akif SAÇMA MEMLEKET :Kahraman Maraş İLETİŞİM BİLGİLERİ : [email protected](hemde msn) 506 685 06 00 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Jumbo Albino ve Japon Bıldırcını , Ankara Oyun Kuşları (güvercin) İLERİYE DÖNÜK BESLEYECEĞİ TÜRLER : Kınalı Keklik , BobWhite ve California Bıldırcını İspenç Tavuğu NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi,yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform , teramicin (toz) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(X) Her zaman Doğal Yol ama ileride kuluçka Makinesi neden olmasın TAVSİYELERİ: Bilmemek Değil Öğrenmemek Ayıp ; Arkadaşlar Araştırmak ve Paylaşmak Her zaman İyi Ve Avantajlıdır ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER: Daha Çoğaltmayı Başaramadım (en Kısa Zamanda bilgilendireceğim)

ADI SOYADI :SEYİT ALİ ERYILMAZ MEMLEKET :BURSA İLETİŞİM BİLGİLERİ :seyitalieryı[email protected] tel:05353595000 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev Cochin - Cüce Cochin - Habeş - Altuni Sülün NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır,Fiğ,Yeşillik HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:yok ÜRETİM TÜRÜ: Doğal Yolla TAVSİYELERİ: ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( x ) SATTIĞI TÜRLER:öncelikli amacım satmak değil takas yapmak.

img

mc_kanca

17 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :NEVZAT KANTAR MEMLEKET :İSTANBUL/anadoluhisarı İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] (532 627 04 83) BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Yumurta ve denizli tavuğu,Bıldırcın,ispenç, NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır, yumurta yemi,yeşillik HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:vitaform,hatalıklara karşı antibiyotikler. ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x)DOĞAL YOL:() TAVSİYELERİ: Bu sitenin benzer sitelere örnek olması ve herkezin imkanları doğrultusunda kanatlı hayvan beslemesi. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:civciv,bıldırcın, yarka, tavuk, denizli tavuk veya horuzu İstanbulda ikamet eden arkadaşlarımıza yukarıda belirtilen kanatlı taleplerinde yardımcı olunur.Bu sitenin örnek alınacak başta arifyusufgirgin,zeki demir ve adını yazamadığım tüm dostlara 2009 yılının hepimize bereketli ve kazanclı olmasını temenni ediyorum.Sevgiler saygılar

img

kantarlar

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI: Murat Yüksel MEMLEKET :istanbul iletişim 05358433189 BAKTIĞI HAYVAN TÜRLERİ:Dev brahma, fizan ,hint tavuğu ,köy tavuğu,yumurta tavugu NE TÜR YEM KULLANIYOR: buğday ,mısır, yumurta yemi, besi yemi,doğadan yemlenme ve yeşillik HANGİ İLAÇLARI KULLANIYOR: vitaminler ÜRETİM TÜRÜ:KULUÇKA MAKİNESİ () DOĞAL YOL(X) dogal yol kullanıyorum ÜRETİM AMACI:hobi(x) bazen satıcı () SATTIĞI TÜRLER : şimdilik yok ayrıca yardımlarından dolayı mehmet Ustaoğlu abime çok teşekkür ederim saygılarımla

img

myukselir

15 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Osman Süngü MEMLEKET :AFYONKARAHİSAR İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:0535 875 67 17 0544 831 36 32 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: Dev brahma - Cüce Cochin - Çeşitli köy tavukları - bıldırcın - kınalı keklik - sibirya kurdu NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır,Küspe,Yeşillik ve köpegim için pay HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: Yok ÜRETİM TÜRÜ: Doğal Yolla ve kendi yaptıgım kuluçka makinasında TAVSİYELERİ: Hayvan sever arkadaşlarım Birbirimize yardımcı olalım ve hayvan beslemeye teşvik edelim TEŞEKÜRLER!!! ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) SATTIĞI TÜRLER:Amacım satmak değil takas yaparak ceşit çogaltmak

img

afyonlu_03

15 yıl 5 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ