Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ - 3.sayfa

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Mehmet Şirin Açar MEMLEKET :Diyarbakır İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tlf 05065037482 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:keklik-beyaz ve mavi tavuskuşu-kınalı keklik-yeşilbaş ile muskovy ördekleri-tavşan-halkalı sülün- hint tavuğu- melez tavuklar-yerli bıldırcın- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Arpa,Mısır,Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform-silisilin tetramicin ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(X) TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:sadece tokat tavuğu satıyorum ancak şuan satış yapmıyorum Not:bu siteye üye olamayan marmarısli onur beye yardımcı olmak için kendisine şifremi vermiştim ondan benimle aynı kullanıcı adını kullanıyor lütfen yanlış anlaşilmasın

img

msacar21

16 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu kadar mıyız? Hepimiz hem hobi hem satıcıyız ayrı ayrı memleketlerden.Eger isteyen arkadaşlar olursa elimdeki türlerden sezonda allah izin verirse damızlık yumurta takası yapmak isterim.İlla takas olmasıda şart değil bu başlık altındaki arkadaşlardan isteyen olursa hediye olarak da göndereblirim.Her insandan yumurta alınmıyor kimi denizli diye sıra tavuk yumurtası verebiliyor.

img

ekaradeniz

17 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bahtiyar02 arkadaşım öncelikle bu konuyu açarak hayvanseverlerin birbirleri hakkında bilgi sahibi olmasına sebep olduğun için teşekkür ederim. Ancak lütfen konu dışına çıkarak bireysel bilgi alışverişine girmeyin. Bu konu sadece hayvansever bilgi formu olarak kullanılsın. Semihali kardeşe sormak istediğin bir şey varsa msn sine yazabilirsin ya da ayrı bir konu açarak konuyu gündeme getirebilirsin. Senin açtığın bu konu ilk kez açılıyor ve sandığım kadarıyla müthiş bir ilgi çekti. Hayvanseverler sadece bu konu ya gerçek bilgilerini yazsınlar. artık güvenli alışveriş yapmanın ve birbirimizi gerçek ortamda da tanımanın zamanı geliyor.

img

acemi64

17 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOY ADI:ÖMER KILIÇOĞLU BESLEDİ YER:İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ:[email protected] TEL:0535 433 66 48 BESLEDİĞİM HAYVANLAR: KEKLİK-BILDIRCIN-GÜVERCİN KULLANDIĞI YEMLER:KARIŞIK YEM VE BESİ YEMİ VİTAMİNLER:SERUM DEKTROS-BEMİKS KOMPOZE KARIŞIMI İLAÇLAR:TETRA ÜRETİM TÜRÜ:KULUÇKA MAKİNASI TAVSİYELERİ:ZEVK ALMIYORSAN YAPMA ÜRETİM AMACI:HOBİ VE SATIŞ ARKADAŞLARIM HEPİNİZE HASTALIKSIZ VE BOL VERİMLİ SEZONLAR DİLİYORUM SAYGILAR.

ADI SOYADI :bilge kaan uğur MEMLEKET :fethiye İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:bobwhite bıldırcın NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,akdarı.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:kullanmıyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) SATTIĞI TÜRLER: Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bilgekaan

15 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:OSMAN ÖZDEMİR MEMELEKET: İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ: [email protected] BAKTIĞIM HAYVANLAR: DEV KOŞİN,CÜCE KOŞİN, HABEŞ VE ADINI BİLMEDİĞİM KENDİM ÜRETTİĞİM BİR CİNS (HABEŞ VE KOŞİN KIRMASI SULTANA BENZEYEN BİR CİNS),GÜVERCİN ÇEŞİTLERİ ,KÖPEK. YEM ÇEŞİTLERİ: BUĞDAY, MISIR ÜRETİM TÜRÜ: DOĞAL YOL VE KULUÇKA MAKİNASI (YENİ YAPTIM HENÜZ DENEMEDİM) TAVSİYELERİ: HAYVANLARI GERÇEKTEN SEVEN , ONLARA EZİYET ETMEYEN ARKADAŞLARLA TANIŞMAK VE BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK . ÜRETİM AMACI: HOBİ ( X ) SATICI:( X ) HEDİYE:( X )(bunuda ben ekledim) SATTIĞI TÜRLER:ŞU ANDA CÜCE KOŞİN HOROZ . GERÇEK HAYVANSEVERLERE SAYGI VE SEVGİLRİMİ SUNARIM.

img

smile_face34

17 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sait Işık İstanbul/Kumburgaz [email protected] 0532-7928605 Muhtelif iri ve ufak tavuk cinsleri,tokat tavuğu,muhtelif renk hindiler,muhtelif renk tavus kuşları,mandarin, karolin, sülün ,amerikan ve diğer ördekler,güvercin,tavşan,keçiler, arı,labrador ve kangal köpekler vs. Buğday,bütün ve kırık mısır,arpa,palet yem,yeşil ve kuru ot, ekmek vs. Panteramicin,neoteramicin ve duruma göre diğer ilaçlar. Doğal kuluçka ile üretim yapıyorum. Bir hobi bahçem var.Yarısı kümes-ahır diğer yarısı sebze-meyve bahçesi.Hiç hayvan satmadım.İhtiyacı olana ücretsiz yumurta ve civciv-yavru (tavşan,köpek) veriyorum.Bu konuda sezon boyunca yumurta-civciv ilanlarım yayınlandı. Naçizane tavsiyem,durumu iyi olmayanları anlarım ama herkes herşeyi para ile değerlendirmemeli.Yeni başlayanlara yardım ederek hobiciliği teşvik etmeliyiz. Herkese selamlar.Bahçeye de beklerim.

img

saitisik

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle tüm dostlara katıldıkları için çok teşekkür ederim. acemi64 dostum çok haklısın bu soruyu özeldende semihali dostuma sorabilirdim.merakımdan sormayı gerek duydum.yanlışım olduysa özür dilerim. tüm dostlara saygılar sunarım

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Erman SAVAŞ MEMLEKET :İstanbul İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] 05445369740 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Hint,köy tavuğu,kırma ispenç NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday, civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:B vitamini takviyeleri ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(x) TAVSİYELERİ: Kış gelirken hayvanlarımızı kuru,havadar ve direkt rüzgar almayan yerlerde barındıralım. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Köy tavuğu ve horozu şu an elimde kalmadı.

img

ermansavas

17 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Mehmet Ceran YAŞ:33 MEMLEKET :Nevşehir İLETİŞİM BİLGİLERİ :mehmet_ceran50hotmail.com tlf 05052656618(kamu hattı) BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: hint horozu ve tavuğu- bıldırcın- Tavşan-köpek-güvercin(demkeç-taklacı) NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Arpa,civciv yemi,palet yem,yumurta yemi. HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(X) TAVSİYELERİ: arkadaşlarım sağ olsunlar gereken her şeyi söylediler.bana söyleyecek pek bişey kalmadı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:şimdilik sadece hint horozu.

img

duygusal

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ