Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ - 2.sayfa

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI : Mehmed USTAOĞLU MEMLEKET :İSTANBUL İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05339209871 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:brahma,köy tavuğu NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır,yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:vitarol,antibiyotikler ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(x) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Dürüstlük ve hayvanları çok sevmek ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) SATTIĞI TÜRLER: AYRICA ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM BANA BU HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILAYAN BANA YARDIMCI OLAN RIFAT BAYRAKTAR ABİME SONSUZ SEVGİ, SELAM VE MUHABBETLERİMİ İLETİRİM. RIFAT BAYRAKTAR ABİM TANIDIĞIM EN DEĞERLİ HAYVANSEVERLERDEN BİRİDİR. AYRICA BANA YAPTIĞI DESTEKLERDEN DOLAYI SAİT ABİME DE SELAM VE MUHABBETLERİMİ İLETİRİM.

img

amatör69

15 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :mesut eris MEMLEKET :istanbul İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:tokat tavugu,halkalı sülün,bıldırcın ,ispenç,denizli,fhonex,frizzle,hint ve muhtelif köy tavukları(hepsi çift değildir),(kangal köpekleri) NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.civciv yemi,doğada salınık oldukları için bitki ve böcek ihtiyaçlarını kendileri karşılıyorlar HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:kullanmıyorum,hastalık olmadıgı sürece ilaca karşıyım, ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(x) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Çok fazla ilgi istiyor. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Henüz bir şey satmadım :)

img

mesut_e

16 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahtiyar arkadaşıma buradan teşekkür ederim bu başlık altında sitemizdeki arkadaşlar ve yetiştirdikleri kanatlılarıda öğrenip bilgi alış verişi ve ayrıca tanışma imkanıda sağlamış oluyor bizlere teşekkürler bahtiyar arkadaşım bereketli günler dilerim.

img

arifgirgin

15 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Celil Sami GEDİK MEMLEKET :Burdur İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05056779004 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Köy tavukları NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır,Civciv yemi, Etlik yem HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:İlaç Kullanmıyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:(X) Gurk Tavukla TAVSİYELERİ: Her şeyin karşılıklı saygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:............ Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

thares

15 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Forma katılan tüm dostlara ayrı ayrı teşekkür ederim... Dikkatimi çeken bir şey var tüm dostlar gayet samimi ve içten..işte özlenen tablo.burda tüm hayvan severleri tek tek tanımış olduk ve yeni dostluklar kurmuş olduk inşallah devamlılık arz eder. Rıfat dostum tüm beslediğim hayvanları sıralamamı istiyorsun.Dostlar benim ayrıca baktığım diğer hayvan dostlarım:muhabet kuşları,kanaryalarım,Kongo cinsi Jagom ve 3 adet akvaryumum var.bunlar dışında bitkilerlede ilgileniyorum.özellikle süs biberleri tekrar tüm dostlara saygılar sevgiler.

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :REFİK ÖZEN MEMLEKET :İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:0555 514 29 96 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:tepeli kara keklik, keklik,beyaz keklik,çil keklik,california,bobwhite ve jumbo bıldırcın, temmick tropogan,elliot,himaliya monal sülün,4 çeşit yaban kazı, 9 cins ördek NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Kullanmıyorum vitamin veriyorum ertesi gün 1-2 ceset topluyorum ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x)DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Forumlara konu hakkında bilgisi olmıyanların kafaları karıştırmamasını, kuluçkadan netice alamadığı yumurtalarını satmamasını, sözünün eri olmalarını, gerçek dışında konuşmamalarını ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) SATTIĞI TÜRLER:Sadece fazla olanları, eşi ölüpte tek kalanları satmaktan öte değişim veya hediye olarak veriyorum.

img

refik35

15 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Aydın ÜNAL-Adem ÜNAL MEMLEKET :KASTAMONU-İKAMET İSTANBUL-G.O.P İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05356772554 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:GÜVERCİN-İSPENÇ NE TÜR YEM KULLANIYOR:BUĞDAY-PALET YEM-MISIR-KENEVİR-AĞDARI-ÇEKİRDEK HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:MONODOX-SARIMSAK ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(X)DOĞAL YOL:(X) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ:İLGİ-TEMİZLİK ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:İSPENÇ-GÜVERCİN HAYIRLI EVCİL GÜNLER

adı özgür durmaz melket hayrabolu tekirdağ iletişim [email protected] 05383955357 baktığım evciller kaz ördek kanarya saka av köpeği akbaş kangal kullandığım yemler arpa buğday mısır kırması üretim kuluçka doğal yol

img

karamann

17 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Orkan ÖZEL MEMLEKET :İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Bıldırcın NE TÜR YEM KULLANIYOR:Yumurta yemi (CP Yem Granür) HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Depomin ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x)DOĞAL YOL:( ) TAVSİYELERİ:Önceden herkes hobi amaçlı yaptığı için hep değişim yapılırmış şimdi herkesin derdi para. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) SATTIĞI TÜRLER:Yumurta ve değişim yapıyorum. İzmirden katılan arkadaşlarla tanışmak isterim.

img

orkan_ozel

16 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

semihali dostum Kullandığın ilçlar MONODOX-SARIMSAK hakkında bilgi verirmisin.hangi tür hastalığın tedavisinde kullanıyorsun.saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ