Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

gonzalesimi veriyorum - 2.sayfa

arkadaşlar 6 aylık gonzalesim var.ve ben artık bakamadığım için yani zamanım olmadığı için vermek isitiyorum.ankarada yaşıyorum.hiç bir ücret talep etmiyorum.kafesi yemi ve içindeki aksesuarları ile birlikte.yani hiç bi masraf yapmıcaksınız.adı gozi.cinsiyeti erkek.ilgilenenler buraya msj atsın.irtibata geçeriz...

img

lolita85

17 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN ALABİLİRİM ÇOK İYİ BAKACAĞIMA EMİN OL.BEN İSTİYORUM.HEMSTERLARLA ARAM İYİDİR GEÇEN SENE BAKMIŞTIM.KAFESİDE VERİRSEN SEVİNİRİM.BEN SAMSUNDAYIM.SAMSUNA YOLLARSAN KARGO ÜCRETİNİ BEN VERİRİM.EVDE İNTERNETİM VAR.MSNEM HERGÜN AÇIKTIR.VERİRSEN SEVİNİRİM.TEL:05547140626 MSN:[email protected]

img

kagan5555

16 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lolita85 lütfen bana ver ona çok iyi bakarım evde internet var istediğin her zaman cam acarım bakarsın lütfen yalvarırım bana ver malatyada hamster bulabilseydim alacaktım ama yok:( lütfen

img

selcen44

16 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş benim bir hamsterım var daha yenide kafes aldı iki katlı büyük falan bende bi tane eğer istersen kafes falan hepsini bana verebilirsin eğer gözünün arkada kalmamasını istersen ben talibim izmirde oturuyorum bana verirsen sevinirim kargo parasınıda ben veririrm msn ne [email protected] lütfen ara ayda birde nasıl olduğunu ben sana camdan gösteririm teklifte ciddiyim lütfen buraya gönder lütfen

img

romançocu

16 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ