Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

gonzalesimi veriyorum

arkadaşlar 6 aylık gonzalesim var.ve ben artık bakamadığım için yani zamanım olmadığı için vermek isitiyorum.ankarada yaşıyorum.hiç bir ücret talep etmiyorum.kafesi yemi ve içindeki aksesuarları ile birlikte.yani hiç bi masraf yapmıcaksınız.adı gozi.cinsiyeti erkek.ilgilenenler buraya msj atsın.irtibata geçeriz...

img

lolita85

17 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar msn adresim [email protected] ben alabilirim herşeyi teşekkürler

img

kopilcom

16 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben ankaradayım ben alabilirim [email protected] msn adresim iletişime geçelim

img

kopilcom

16 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE 2 GUN ONCE ALDIM:)COK SEVIORUM GONZALESIMI SENDE VEREBILIRSIN GAYET GUZEL BAKARIM GOZUN ARKADA KALMASIN:)

img

bıdıık

16 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben selcen malatyadayım 10 eylül benim doğum günüm ve babamdan hamster istedim ama malatyada bulamadık.eğer goziyi bana yollarsanız çok sevinirim.lütfeeen:(:(

img

selcen44

ÖZEL MESAJ

bu arada msn ve mail adresim [email protected] yada [email protected] goziye cok ii bakacağımdan min olabilirsnz lolita85 şimdiden teşekkürler

img

selcen44

ÖZEL MESAJ

ben gonzalesaleri çok seviyorum ve bu zaman kadar hiç gonzalesim olmadı ben istiyorum lütfen bana verin eger param olsaydı alırıdım ama yok sizden rica ediorum lütfen bana verin msn:[email protected]

img

serjann

16 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen bana verin

img

serjann

16 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben özlem antalyadayım ama belki bi şansım vardır gonzalesine anne baba olabilmem için belki bi şans [email protected] 05423601194

img

mydream

16 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN KAĞAN HAMSTERINI İSTİYORUM.KAFESİDE VERİRMİSİN?BEN HAMSTERLARA Bİ DÜŞKÜNLÜĞÜM VAR.TEL:05547140626 YAŞIM 14 MSN:[email protected] ben istiyorum lütfen bana verirmisin .lütfenn her gün göre bilirsin hamsterini msnem hep açık.istediğin zaman göre bilirsin ben samsundayım

img

kagan5555

ÖZEL MESAJ