Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum... - 2.sayfa

Merhaba arkadaşlar. "sizin evcilleriniz" bölümüne kaplumbağalarımın ve yaşadıkları akvaryumun fotoğraflarını koydum(100x50x50). Bakıp öneri ve görüşlerinizi iletirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

img

shanslı

19 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Shanslı ;

Güzel ortam harika kaplumbağalar Turtle Turtle..

Sevgiler. 

img

deepfıshıng48

19 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkür ederim deepfishing48... :)

img

shanslı

19 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM. shanslı kapluşların çok güzel - hülya999 seninkilerde çok güzel benim ikitane var ama daha resimlerini çekemedim. ilerde bende gönderirim. kendinize ve kapluşlarınıza iyi bakın :)) by.

img

rabiş

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam Rabiş, teşekkür ederim. Haklısın Hülya999''un kaplumbağaları da çok sevimli. :) Seninkilerin fotoğraflarını da bekliyoruz Rabiş...

img

shanslı

19 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar , işte benim istediğim şey budur eğer(doğadan yakalanmış)yerli bir tür beslemekte kararlıysanız o hayvana yaşayabileceği en uygun ortamı yaratmalısınız,,, Shanslı kaplumbağalar ve ortamı çok iyi görünüyor tebrikler,,,snakehunter,,,

Teşekkür ederim Snakehunter. Yazdıklarında çok haklısın, ister yerli,ister yabancı bir faunadan olsun hangi hayvanı besliyorsan besle onu doğal ortamına en uygun koşullarda beslemelisin. Bunun yoluda öncelikle sevgiden, bilinçli olmaktan ve araştırma yapmaktan geçiyor...

img

shanslı

19 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ