Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

seradan yeni yem ya da ben yeni gördüm

herkeze meraba uzun bi aradan sonra. geçen yem almak için pet shopa gittim we yeni bi yemle karsılaştım tam adını hatırlamıorum ama sera nın dı.we hani su karides kuruları warya onun balık olanındandı yani küçük küçük balık yavrusu kurusu.büyük kutudaydı we 58 milyondu küçükleride yokmuş.kullanan war mı içinizde sewiolarmı kapluslar???

img

2na

19 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam bahsettiğin yem SERA RAFY ROYAL olmalı sadece doğal küçük balıklardan oluşan bir yem fiyatını bilmiyodum da biraz pahalıymış :)

img

hülya999

19 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ewt pahalı ama bayaa buyuk bi kutuda gramajını hatırlamıorum ama buyuktu

img

2na

19 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam

eğer dediğin yem buysa

Bu yem kaplumbağalar için gerçekten güzel bir yemdir.İçerisinde çok yararlı besin maddelerini bulunduruyor.Açıklamasını sana yazayım

Marka: Sera
Sera raffy royal, su kaplumbağaları için özel olarak hazırlanmış, dondurulup-kurutulmuş küçük gerçek balıklardan oluşan doğal bir yemdir.

Doğada küçük balıklar, su kaplumbağaları için vazgeçilmez ve önemli bir besin kaynağıdır.Sera raffy royal sadece doğal küçük balıklardan oluşan lezzetli bir yemdir.

img

by_falcon

19 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet biliyorum o yemi cok kaliteli bi yemdir kapluslar bayılıyoo

img

sezarpc

18 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet benim arkadaşımda var çok severek yiyolar oda arada bir verdiğini söylemişti pahalı olduğu içinmiş demek ki :) ek olarak alınabilir saçma sapan şeyler vermek yerine bu ürünler en iyisi.

img

hülya999

19 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

millet ankara istanbula alışverişe gider ben kaplumbağa yemi almaya:)) bence royal süper bir kaplumbağa yemi.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bencede

img

sezarpc

18 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ