Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kırmızı Yanak Su Kaplumbağası Ve Kedi Balığı

Kırmızı Yanak Su Kaplumbağası ve Kedi Balığı Kaplumbağaların akvaryumunda yaşayabilirmi her iki türde kurnaz ve tehlikeli..Kedi balığının yaşaması için suyun Oksijen değerinin pek önemi yok Okjijeni su yüzeyine çıkarak alıp tekrar suya dönüyor Face Plant:)) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaşayamazlar, eğer yaralanmalarını, huzursuzlanmalarını istemiyorsan mutlaka ayrı kaplarda yetiştirmen gerek. ama kabın çok büyükse ve birbirlerine raslamadan yaşayıp gidebileceklerse orası ayrı tabi...

img

gunseli

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam gunseli;

Kaplumbağalarımda ,Balıklarımda ayrı akvaryumlarda yaşıyorlar "Kapta" hiç bir canlı beslemedim  Hippie 1:)))Kedi balığı ile yaşaması mümkün değil Kaplumbağaların anında saldırıya geçtiler.Kedi balığını takas yaptım iki sarı prensese Girl 5  Girl 5 ..

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

6 kedi balığı 4 vatoz 4 http://www.herp.it/SpeciesPages/MaureCaspi.htm 5 hafta oldu sanırım.Kedi balıkları kaplumbağaların kabuklarının üstünde geziyor falan oralı olan yok.Bence bu tür dokunmuyor balıklara.Herkes yiyecek dedi bekliyoruz.Yemeyincede 1 sende 2 senede olsa yiyecek dediler.3. sene bas bas bağıracam burda yemedileeer diye. :)=

img

hamso

18 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yicekler bak göreceksin:)

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dün hamsi yediler :) ama canlılar yaşıyo hala.Hemen yemeselerdi kedi balıklarınında yiyeceğini düşünüyorum :) ama bırakmadılar işte.neyse benim takim hala tam.

img

hamso

ÖZEL MESAJ

Hamso hatırladığım kadarıyla bizim kapluşların türü aynıydı ben önceden herhafta bi lepistes atardım ve afiyetle yerdi ama şimdi çok hantallaştı o yüzden yakalayamıyo senin kapluş yavrumu belki oyüzden yakalayamıyodur

kovalayan yokki yakalansın. yem atıyorum beraber yiyolar.balıklar su dibinde ne yapıyolarsa benzer işlemleri kabuklarının üstünde bile devam ediyorlar.kameram olsada çeksem ama fotolarını cekiyorum balıklar bile gözükmüyor.

img

hamso

ÖZEL MESAJ

ton balıgı ve hamsi verdim.kaplumbağalar yiyor.Balığa karşı bir tiksinti yok yani

img

hamso

ÖZEL MESAJ

bu arada balıkları çiğ ve yağsız cinsinden ve mümkünse tatlı su balığı olmasına dikkat edin:))

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ