Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

SATILIK 2 ADET AKVARYUM (175cmx50cmx40cm)

Üretimde kullandığım,ve halen kullanmaya devam ettiğim uzunluk:175cm,en:40cm,yükseklik:50cm boyutlarndaki 8mm kalınlığımdaki 2 adet akvaryumu metel prrofilden sehbası ile birlikte 200.-YTL'' ye satyorum.Akvaryumlar faaldir.İsteyenlere malzemelerinide satabilirim.Yerim Güngören / istanbul''da. Almak isteyen arkadaşların akvaryumları yerinden alması gerekmekte.İlgilenen arkadaşlar mail gönderebilir.Saygılarımla... mail:[email protected]

img

fırato

19 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler.ilanınızla ilgileniyorum.akvaryumların resimlerini [email protected] a gönderirseniz sevinirim.

img

scorpioraptor

18 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] adresıne bende zahmet olmazsa resımlerını alabılırmıyım?kac seneden berı kullanıyorsunuz akvaryumları?

img

serious

19 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar avaryumları satmış bulunmaktayım ilginize teşekür ederim.Saygılar... Deniz FIRAT

img

fırato

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım ben ufuk bana akvaryumların fotoğrafını yollayabilirmisin ciddi olarak ilgileniyorum bir de 2 adeti''mi akvaryumumu 200 ytl.''ye satıyosun [email protected] adresine resim yollarsan sevinirim

img

ufuks

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM AKVARYUMLARI SATTIM.İLANIN YAPILDIĞI YERDE BUNU BELİRTTİM DİKKAT ETMEDİN HERHALDE. SAYGILAR... FIRATO

img

fırato

ÖZEL MESAJ