Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Yazılar çıkmıyor mu?

slm arkadaşlar, bir iki mesaja cevap yazdım ancak yazılar çıkmadı. bir de başlık deneneyim dedim. Sanırım bir sorun var forumda.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yoo, gayet de güzel çıkıyormuş...anlamadım gitti...

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ

Bence bir sorun yok Momo  Bende başlık attım gayet normal çıktı

img

aytugakdogan

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çıkıyor ancak biraz gecikerek galiba, ben de aynı sorunu yaşadığımı düşündüm bir süre...

img

gunseli

18 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar bi de yazılan cevapları en son kimin yazdığı görülüo ve başlığı açınca okunmuosa, başlığı açıp okuma safhasında güncelleye basmalısınız. Saygılar jhonny

img

jhonny

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neticede önceden böyle değildi. forum sayfasını yeni açan biri oldukça şaşırabilir. cevap gelmemiş sanabilir.

img

beppomomo

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Internet için kullandıgınız browser (Internet Explorer, FireFox, Opera vb...) ziyaret ettiginiz web sayfalarin bir kopyasini bilgisayariniza indirir (Cache). Bunun amacı daha hızlı gezinti saglamaktır. Tabii HepsiEvcil.com forumları gibi daima guncellenen dinamik sayfalar için bu durum dezavantajlıdır. Çunku Daha once goruntulediginiz bir sayfayi, ikinci defa ziyaret ettiginizde, browseriniz cache ayarlariniz dogrultusunda, oncelikli olarak bilgisayarınıza almış oldugu kopyayı goruntuler. Eğer görüntülenen sayfa guncellenmiş ise (örnegin bu foruma yeni bir mesaj gönderilmiş ise) siz cache den gelen eski sayfayi gordugunuzden yeni mesajları göremezsiniz. Internet Browser''''inizin Cache ayarlarini kapatirsaniz belirtilen sorunlar yaşanmayacaktır. Aynı paralelde sayfa kodlarimiza cache ayarlarinin kullanımını bloke eden yazilimlar eklenecektir. Saygılarımızla, HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ