Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Ölüm Orucu

Elinizden öper 2 tane minik kaplumbağam oldu benim de..Hüsnü ve Hüsniye..Hazır yem veriyorum ama 3 gündür hiçbirşey yemediler..Azcık peynir, yeşillik, karpuz falan da verdim denemek için ama geldiklerinden beri (3 gündür) tek yaptıkları şey bulundukları kabın dışına çıkmaya çalışmak..Bulunduğum şehirde de öyle marka yiyecek falan bulamam ki..Ne yapmalıyım acaba..Bu ölüm orucunu nasıl sona erdirebiliriz..Yardımlarınız lütfen...

img

cupidio

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben de tavsiye uzerine az once karides kurusu aldım onu cok sevdi eve gelir gelmez attim akvaryuma 5 tane yedi bilmiyorum bu kadarı hayra alamet mi ama bence denemelisin. Kaplumbagalarınla birlikte mutlu olman dilegiyle Dgn...

img

dgn

18 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm cupidio,

foruma hoşgeldin.

sana hemen kaplumbağa bakımı için gerekli bakım linkini verelim. bu linki dikkatlice oku lütfen. bütün sorularına cevap bulacaksındır. bunun dışında soruların varsa yardımcı olmaya çalışalım. ancak hemen söyleyelim anladığım kadarıyla kaplumbağalarını "ölüm fanusunda" besliyorsun. akvaryum alman gerekli. kolay gelsin.

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=5441

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilk geldiğinde aynı sorun bendede wardı ortama alışana kadar yemiyo benimki akwaryuma geçince yedi eğer o kapta yaşıyosa o kaptan hemen kurtul ve karides wer kesinlikle benimki ilk onu yemişti