Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

uyku uyku uyku.ne yapmalıyım? lütfen yardım edin

sevgili forum üyeleri ben ne yapıcam?Kaplumbağam hala gündüzleri uyuyo.Yemek yemesinde de azalma var.Bir türlü düzeltemedim uyku sorununu.Uyansın diye duş mu aldırsam devamlı acaba! Ne yapmam gerekiyo bilmiyorum.Ne kadar uykucu! Şimdi bir de buna yemek sorunu eklendi.En sevdiği yiiicekleri bile yemiyo,uyuyo.Hasta mı? Kıs uykusu mu acaaba? eylül de yaklaştı :/

img

micmic

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

micmic, hasta olma ihtimali var açıkçası. ama nedir anlayamadım. epeydir bu durumdaydı di mi. ortam sıcaklığı nedir. kara kaplumbağan vardı senin di mi? havalar daha kış uykusu için sıcak bence.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam momo evet kara kaplumbağası çok nazlılar yaa 2 haftadır devamlı uyuyo bi ara düzelir gibi olmuştu ama yine uykucu oldu.oda sıcaklığı 28 ya da 29 derece bazen de 27 havalar hala sıcak ama mevsim döndü en azından 1-2 derece sıcaklıklar düştü.Ama dedğin gibi bence de erken.Bakalım 3 eylülde Kıbrıs a gidiyorum orası daha sıcak zaten kaplusumun memleketi de orası.orda düzelir gibi geliyo.Bakalım zaman göstercek galiba.Aman momo hasta olmasın da :(((

img

micmic

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ