Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

istanbuldan golden rot alman cocker cinsi yavru sahibi olmak istiyorum

bu kaçıncı ilanım unuttum ama son ilanım tek isteğim eşimin hayalini gerçekleştirmekti son bi ümit yazıyorum belki diyerek....

tek istediğimiz gerçekten sevgimizi verebilecebileceğimiz bi yavru golden rot alman cocker cinsi bi yavru olursa seviniriz....(istanbuldan mustafa)

img

mstafa3424

11 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldaysanız 4 yaşında erkek cockerimi verebilirim. ilgilenirseniz mailim [email protected]

mstafa3424 yazdı :

bu kaçıncı ilanım unuttum ama son ilanım tek isteğim eşimin hayalini gerçekleştirmekti son bi ümit yazıyorum belki diyerek....

tek istediğimiz gerçekten sevgimizi verebilecebileceğimiz bi yavru golden rot alman cocker cinsi bi yavru olursa seviniriz....(istanbuldan mustafa)

img

Cocker05

11 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tşkr edrm ama yavru olmasını istiyoruz 

Cocker05 yazdı :

istanbuldaysanız 4 yaşında erkek cockerimi verebilirim. ilgilenirseniz mailim [email protected]

mstafa3424 yazdı :

img

mstafa3424

11 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ