Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

tek isteğim bi golden cocker yada rot yavrusu

merhaba ben eşim için yazıyorum yakında doğum günü var ve çocukluğundan beri istediği rot golden cocker cinsi bi yavru köpek isteğini gerçekleştirmek için yazıyorum buraya eğer bu cins bi köpek verebilecek arkadaşlar varsa numaranızı bırakın ben ararım bu arada bize gelecek yavruya çok iyi bakılacağından ev ortamında eşim ben ve kızımızla mutlu bi hayatı olacağına garanti veririm evimiz kendimize ait bahçelidir şimdiden teşekkür ederim...(istanbuldan mustafa)

img

mstafa3424

11 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba

ben bursa'dan ayşe nur bizim 5,5 aylık bir golden'imiz var site yönetimi evcil hayvan bakımını yasakladığından onu vermek zorundayız. bizim içinde en önemlisi gerçekten iyi bakılması eger ilgilenirseniz bana [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.

mstafa3424 yazdı :

merhaba ben eşim için yazıyorum yakında doğum günü var ve çocukluğundan beri istediği rot golden cocker cinsi bi yavru köpek isteğini gerçekleştirmek için yazıyorum buraya eğer bu cins bi köpek verebilecek arkadaşlar varsa numaranızı bırakın ben ararım bu arada bize gelecek yavruya çok iyi bakılacağından ev ortamında eşim ben ve kızımızla mutlu bi hayatı olacağına garanti veririm evimiz kendimize ait bahçelidir şimdiden teşekkür ederim...(istanbuldan mustafa)

img

omeraslan

11 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benim laila adında ispanyol cocer köpegim var.2 yasında ama küçük.biz evimizin küçük oldugundan dolayı 6aylıkken vermiştik,ama lailayı sahiplenen kişiler  ona bazı nedenlerden dolayı onu bırakacaklarını söyleyince ben geri aldım.ama evim onun için cok küçük su an gecici bakıyoruz..cok uysal  ciş egitimli  komut anlayan cok akıllı bir kız.tek istegim ona ömür boyu bakabilecek bir ailesi olması..ilgilenirsenis eger ben istanbulda oturuyorum   05352950549

mstafa3424 yazdı :

img

emya

11 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ