Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

labrodorumu ücretsiz veriyorum

mrb arkadaslar 

işim dolayısı ile ilgilenemediğim zeytini ücretsiz sahiplendireceğim.taşıma çantasınıda yanında vereceğim fakat sahıplenmek isteyen arkadaslar gelip almalılar.parazit aşıları yapıldı.acil sahiplendirmek istiyorum zamanım kısıtlı .İstanbul avcılar korcan ertas 05321207342

img

delevery

11 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar , 

ben sahıplenmeyı cok ıstıoyrum labrador cok uzun zamandır arıyorudm zaten eger ıstersenız almayı cok ıstıyorum . maıl adresım [email protected] numaram 05412603910 sızın numaranızı aradım fakat sureklı suan ulasılamıyor dendıgı ıcın numaramı ve maıl adresımı vermek ıstedım 

delevery yazdı :

mrb arkadaslar 

işim dolayısı ile ilgilenemediğim zeytini ücretsiz sahiplendireceğim.taşıma çantasınıda yanında vereceğim fakat sahıplenmek isteyen arkadaslar gelip almalılar.parazit aşıları yapıldı.acil sahiplendirmek istiyorum zamanım kısıtlı .İstanbul avcılar korcan ertas 05321207342

img

fatih5775

11 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tekırdagda oturuyorum..

uzun zamandır yuvamıza katacagımız bebegımızı arıorduk..

onceden golden yavruma baktım..

ıletısım bılgım :

[email protected]

bebegı aldıktan sonra ıstedıgınız zaman ulasabılırsınız ...

lutfen olumlu cevabınızı beklıorum...

delevery yazdı :

mrb arkadaslar 

img

basakgungor

ÖZEL MESAJ

delevery yazdı :

yavru sahıplendırılmıstır .tesekkurler. ılgınız icin...

img

delevery

ÖZEL MESAJ

arkadaslar yavru sahıplendırıldı ılanı kaldıramıyorum ....

img

delevery

ÖZEL MESAJ

544 225 00 91 SAHİPLENMEK İSTERİM

delevery yazdı :

mrb arkadaslar 

img

mehmet70

ÖZEL MESAJ