Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz - erkek beagle sahiplendirme

ekonomik koşullarımın değişmesi sebebiyle 2,5 yaşındaki köpeğimi sahiplendirmem gerekmektedir.. aşıları ve karnesi, tüm gerekli ekipmanı mevcuttur. diğer kedi ve köpekler ile yaşamaya alışık, uyumlu, günün belirli saatlerinde evde tek başına kalabilen oyuncu, sağlıklı, aktif bir beagle. halihazırda ırk hakkında bilgisi olan, bahçesi ve tecrübesi olan kişilere tamamen ücretsiz sahiplendirme yapılacaktır. iletişim için lütfen mail atınız. - [email protected]

img

yodelice

11 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben almak istiyorum izmir den size mail attım...iletişime geçersek sevinirim

yodelice yazdı :

ekonomik koşullarımın değişmesi sebebiyle 2,5 yaşındaki köpeğimi sahiplendirmem gerekmektedir.. aşıları ve karnesi, tüm gerekli ekipmanı mevcuttur. diğer kedi ve köpekler ile yaşamaya alışık, uyumlu, günün belirli saatlerinde evde tek başına kalabilen oyuncu, sağlıklı, aktif bir beagle. halihazırda ırk hakkında bilgisi olan, bahçesi ve tecrübesi olan kişilere tamamen ücretsiz sahiplendirme yapılacaktır. iletişim için lütfen mail atınız. - [email protected]

img

mehmet1981

11 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hanım efrendı çocuklarımla 1 aydır arıyoruz çok ıstıyoruz çocuklarımıda nsevındırmek ıstersenız sevınırım oglumun meılınde gonderıyorum şehır yazarsanız veya tel benım tel 05365488264 bu ışı tıcarete dokenlerıde kınıyorum

yodelice yazdı :

img

cem58

11 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ