Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz(ya da en fazla 500TL) yavru papillon arıyorum (Haziran'da almayı planlıyorum)

Arkadaşlar eğer ücretsiz bir papillon yavrusu verirseniz emin olun ona çok iyi bakacağım.Özellikle dişi yavru arıyorum.Okulun bitmesini bekliyorum daha iyi bakabilmek için. Gerçekten beslemeyi çok istiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.En olmadı cüzi bir rakamda da anlaşabilirim.

img

ss501_duygu

11 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mail adresim: [email protected] Mesaj atarsanız çok sevinirim.

ss501_duygu yazdı :

Arkadaşlar eğer ücretsiz bir papillon yavrusu verirseniz emin olun ona çok iyi bakacağım.Özellikle dişi yavru arıyorum.Okulun bitmesini bekliyorum daha iyi bakabilmek için. Gerçekten beslemeyi çok istiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.En olmadı cüzi bir rakamda da anlaşabilirim.

img

ss501_duygu

ÖZEL MESAJ

facebook tan istek yolladım bendede english setter cinsi köpek var eğer istiyorsan faceden arkadaşlık isteğimi onaylarsan sevinirim

ss501_duygu yazdı :

img

husky273

11 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar sadece papillon istiyorum.Araştırdığım kadarıyla bana en uyum sağlayacak köpek :)

husky273 yazdı :

facebook tan istek yolladım bendede english setter cinsi köpek var eğer istiyorsan faceden arkadaşlık isteğimi onaylarsan sevinirim

ss501_duygu yazdı :

img

ss501_duygu

ÖZEL MESAJ