Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

köpeğim olsun istiyorum...

ücretsiz köpek arıyorum. severek bakarım daha önce çok hayvan baktım. rahatlıkla bakabilirim o konuda bilgiliyim. istanbuldayım

img

sebebim

11 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba terriercinsi 3.5 aylık yavrum var özel sebeblerden dolayı vermek istiyorumtuvalet eğitimi var karnesi var ist-halkalıda oturuyorum ilgilenirsen cevap yaz

img

tiriniti

11 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Kopek sahiplenme konusunda iyi dusunmelisiniz. Kuş ve balık beslediyseniz, kopek bunlara çok benzemez.

img

iakaya

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iakaya yazdı :

daha önce kedi besledim köpek besledim simdi büyük bir akvaryumum var ve çeşit çeşit balıklarım var hayvanları seviyorum

Merhaba,

Kopek sahiplenme konusunda iyi dusunmelisiniz. Kuş ve balık beslediyseniz, kopek bunlara çok benzemez.

img

selenim

11 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpek sahibi olmak zordur.. sevgi ve sabırla bakabilecekseniz amerikan cockeri Tarçınımı verebilirim. mail adresim [email protected]

sebebim yazdı :

ücretsiz köpek arıyorum. severek bakarım daha önce çok hayvan baktım. rahatlıkla bakabilirim o konuda bilgiliyim. istanbuldayım

img

Cocker05

11 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar düşünürsen 6 aylık golden yavrumuzu verebiliriz. istanbulun neresi

sebebim yazdı :

img

HaruNisa

11 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba; 1buçuk yaşında dişin kırma golden köpeğim var. Evde bakıyorum fakat özel sebeplerimden dolayı ona sıcak bir yuva arıyorum. İyi bakabileceğine inandığım bir aileye ücretsiz verebilirim. İlgilenirseniz [email protected] dan iletişime geçebilirsiniz.

sebebim yazdı :

img

yesimta

ÖZEL MESAJ

sebebim bende istanbuldayım. köpeğimizin adı gofret. ev ortamında bakıyoruz buna alışık ve birde evde pek yanlız kalamıyor. şimdilik özel tasmasıyla alıştırmaya çalışıyorum. senin için uygunsa mail atabilirsen detaylı konuşalım [email protected]

yesimta yazdı :

Merhaba; 1buçuk yaşında dişin kırma golden köpeğim var. Evde bakıyorum fakat özel sebeplerimden dolayı ona sıcak bir yuva arıyorum. İyi bakabileceğine inandığım bir aileye ücretsiz verebilirim. İlgilenirseniz [email protected] dan iletişime geçebilirsiniz.

sebebim yazdı :

img

yesimta

ÖZEL MESAJ