Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ucretsız golden

2 yasındakı kızımızı sahıbı terk ettıgı ıcın aldık, bır yıldır bızımle. cok akıllı, uysal, canayakın bır dişi. yogun ıs tempomuz nedenıyle gunduzlerı evde tek kalmak zorunda kalıyor. hem ona hem bıze zor olan bu surecı ona uygun bır yuva ve  cokca sevgı verecek bır sahıp bularak bıtırmek ıstıyoruz.. İlgilenenler ıcın tel: 532 551 82 23

img

kdryyl

11 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 

Benimde 1,5 yaşında bir golden retriever ım var. 

Ankara'da yaşıyoruz. Oğluma zaten bir eş arıyorum, mesajınızı görünce sadece çiftleşmek için değilde anlaşabilmesi durumunda daimi bir arkadaşın oğlum içinde iyi olabileceğini düşündüm .

Oğlum Alex ile anlaşabilir,  devamlı bir arada olma konusunda sıkıntı yaşamazlarsa, Alex ve ben sevgimizi kızınızla paylaşabiliriz.

Azizcan 0532 703 43 56

kdryyl yazdı :

2 yasındakı kızımızı sahıbı terk ettıgı ıcın aldık, bır yıldır bızımle. cok akıllı, uysal, canayakın bır dişi. yogun ıs tempomuz nedenıyle gunduzlerı evde tek kalmak zorunda kalıyor. hem ona hem bıze zor olan bu surecı ona uygun bır yuva ve  cokca sevgı verecek bır sahıp bularak bıtırmek ıstıyoruz.. İlgilenenler ıcın tel: 532 551 82 23

img

azizcan

11 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Ona yenı bır ev bulduk ancak ev sahıplerının eve yerleşmesını beklıyoruz. Eger kzımız oraya alısırsa kalacak, alısamazsa gerı alacagız. o zman sızde ıstersenız ararım sızı..

azizcan yazdı :

Merhaba 

Benimde 1,5 yaşında bir golden retriever ım var. 

Ankara'da yaşıyoruz. Oğluma zaten bir eş arıyorum, mesajınızı görünce sadece çiftleşmek için değilde anlaşabilmesi durumunda daimi bir arkadaşın oğlum içinde iyi olabileceğini düşündüm .

Oğlum Alex ile anlaşabilir,  devamlı bir arada olma konusunda sıkıntı yaşamazlarsa, Alex ve ben sevgimizi kızınızla paylaşabiliriz.

Azizcan 0532 703 43 56

kdryyl yazdı :

img

kdryyl

11 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ