Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

merhaba Arkadaşlar Ben golden Yada Alman Kurdu Arıyorum Ona Bİr anne Gİbi Bakacağımdan Emin Olun 7 Aylık tan Büyük yada Küçük olabilir.

merhaba Arkadaşlar Ben golden Yada Alman Kurdu Arıyorum Ona Bİr anne Gİbi Bakacağımdan Emin Olun 7 Aylık tan Büyük yada Küçük olabilir. istediğiniz zaman görmeye gelebilirsiniz ayrıca mail adresimden ulaşabilirsiniz [email protected]  Allah rızası için hayvanlarınızı bağışlarken araştırıp öyle bağışlayın satan var döven var bunlara karşı önlem alın inşallah bir kızım yada olur . amin

img

yeldaaskan

11 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba yelda,ben gulcan,yasini bilemiyorum ama ben yinede siz diye hitap edeyim.Benim cok guzel disi alman kurt kopegim var,su an 8 aylik,tum asilari yapilmis ve cok saglikli.Anne,babasi saf alman kurdu olmasina ragmen hanimefendi simsiyah!!! Bahceli evimizden ayrilmak zorunda kaldik.Simdi dairede oturuyoruz ve komsularin sikayetleri yuzunden cok sevdigimiz kopegimizden ayrilmak zorundayiz.Kopegimiz icin hic bir ucret istemiyoruz yeterki iyi bakilsin ve ara sira gorme sansimiz olsun.Kuru mama ile besleniyor,gunde 3 kere yuruyuse cikiyor,cok sevimli ve cana yakin.Sadece kedilerden pek hoslanmiyor.İstanbul K.Cekmecedeyiz ,gormek isterseniz bu mail adresine donus yapabilirsiniz.Gorusmek uzere by by

img

dooli

11 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ