Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

15 aylık orjinal Golden Dişi

1 aylık iken almış olduğumuz orjinal dişi Golden'ımıza  evde bakamadığımz için; gerçekten iyi bakılacağına inanabileceğimiz bir yuvaya sahiplendirmek istiyoruz.

İlgilenenler kontakt kurabilir.

05368708964

img

schmieden

11 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerde oturuyorsunuz 2 yıldır  arıyorum açıkcası ahyvanların alınıp satılmasını sevmediğim için sahiplenmek üzere arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim  [email protected]

schmieden yazdı :

1 aylık iken almış olduğumuz orjinal dişi Golden'ımıza  evde bakamadığımz için; gerçekten iyi bakılacağına inanabileceğimiz bir yuvaya sahiplendirmek istiyoruz.

05368708964

img

yeldaaskan

11 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Goldeninizi sahiplenmek istiyorum. Hangi sehirdesiniz acaba?

schmieden yazdı :

05368708964

img

rougee

13 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben mersinde oturuyorum ve golden hastasıyımmm en büyüm isteğim bir golden sahibi olmak ama çook pahalı diye almıyorum eğer uygun görürseniz diren.algul3349@ e postama mail atınnn bekliyorum ne olur.)

schmieden yazdı :

05368708964

img

dirEn

11 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ