Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Golden yavrumuza yuva arıyoruz.Ücretsiz sahiplendirme - 3.sayfa

24 Eylül 2012 doğumlu dişi golden retreiver cinsi yavrumuzu ücretli aldık ücretsiz sahiplendirmek istiyoruz.Yavrumuzun anne ve babası golden olup safkandır.Biz yavrumuzu annesinin altından aldık.Eşimle birlikte çalışma hayatamızın yoğunluğundan dolayı ona yeteri kadar vakit ayıramayacağımızı fark ettik.Yavrumuzu en az bizim kadar sevecek ve iyi bakılacağından emin olduğumuz Ankara içinde bir yuvaya ücretsiz olarak vermek istiyoruz. 

Not : İç ve dış parazitleri veteriner kontrolünde yapılmış olup karnesi vardır.

img

kaosraca

11 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] lütfen ulaşın köpeginizi sahiplenmek istiyorum

kaosraca yazdı :

24 Eylül 2012 doğumlu dişi golden retreiver cinsi yavrumuzu ücretli aldık ücretsiz sahiplendirmek istiyoruz.Yavrumuzun anne ve babası golden olup safkandır.Biz yavrumuzu annesinin altından aldık.Eşimle birlikte çalışma hayatamızın yoğunluğundan dolayı ona yeteri kadar vakit ayıramayacağımızı fark ettik.Yavrumuzu en az bizim kadar sevecek ve iyi bakılacağından emin olduğumuz Ankara içinde bir yuvaya ücretsiz olarak vermek istiyoruz. 

img

tuba095

11 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar.benim ikametim izmirde sizde izmirdemisiniz göremedim çünkü?.golden yavru köpek sahiplenmek istiyorum.benim 4yaşıda terrier köpeğim ve 12 yaşında tekir kedim var.nişanlıma golden köpek almak istiorum.kendisinin daha önceden golden varmış fakat çalınmış çok üzülmüş şimdi ona süpriz yapıp birlikte besliyeceğimz bir golden arıyorum. 0553 388 77 52 irtibatageçersek sevinirim.

kaosraca yazdı :

img

cansuuubasar

11 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ