Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

oglum bademe yuva arıyorum

3 yasında amerıkan cocker ogluma ıyı bakabılecek mumkunse mustakıl bahcelı bır yuva arıyorum.hıcbır ucret talep edilmeyecektir.istanbul'da yasıyorum. hamılelıgım ve esımın alerjık rahatsızlıgından dolayı vermek zorundayım.tuvalet egıtımı mevcuttur gunde 2 kere bahceye cıkartıyorum.hıcbır saglık problemı yoktur. bir cok komut bilmektedir cok akıllı ve hisli bir kopektir.ılgılenenlerın mesajlarını bekliyorum. 

img

bademo

11 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kopeginizi ben sahiplenmek istiyorum dusunurseniz detayli konusalim

bademo yazdı :

3 yasında amerıkan cocker ogluma ıyı bakabılecek mumkunse mustakıl bahcelı bır yuva arıyorum.hıcbır ucret talep edilmeyecektir.istanbul'da yasıyorum. hamılelıgım ve esımın alerjık rahatsızlıgından dolayı vermek zorundayım.tuvalet egıtımı mevcuttur gunde 2 kere bahceye cıkartıyorum.hıcbır saglık problemı yoktur. bir cok komut bilmektedir cok akıllı ve hisli bir kopektir.ılgılenenlerın mesajlarını bekliyorum. 

img

sinemmmmm

11 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba;bahceli bir evim var istanbulda yasiyorum; kopeginizle ilgileniyorum; resmi ile birlikte iletisim bilgilerinizi yazarsaniz [email protected]

bademo yazdı :

img

esraeksi

11 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ