Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

aşıları yapılmış veya birkaçı yapılmış karnesi olan cins farketmez yavru bir köpek arıyorum

Anneme doğum günü için sürpriz yapmak istiyorum cinsi ne olursa olsun farketmez sadece küçük olması yeterli(cüsse olarak) aşılarının önemli olanları yapılmış olursa iyi olur bana buralardan ulaşabilirsiniz: [email protected] ve 05362294511 şimdiden teşekkürler

img

thisislove

11 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

11 yaşında beyaz terrierim var 0 532 718 30 42

thisislove yazdı :

Anneme doğum günü için sürpriz yapmak istiyorum cinsi ne olursa olsun farketmez sadece küçük olması yeterli(cüsse olarak) aşılarının önemli olanları yapılmış olursa iyi olur bana buralardan ulaşabilirsiniz: [email protected] ve 05362294511 şimdiden teşekkürler

img

mati

11 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Değerli arkadaşlar, lütfen aldığınız yada alacağınız hayvanları hevesiniz geçtikten sonra sokağa bırakmayınız. Her geçen gün sokaklarda cins köpekler görüyorum. Buradan yola çıkarak şunu rahatlıkla söylemek mümkün ; geçici bir heves ile alınan ve hevesiniz geçtikten sonra sokağa bırakılan bu canlılar sefalet, acı, korku içinde yaşamaktadırlar.. Ya sokaklarda ölmekte, yada barınaklara götürülmektedir. Ama barınaklara götürülen köpekler de çokkk dayak yemekte ve psikolojilerini yitirmekte.. Lütfen, ölene kadar yanımızda kalmalarına imkan vereceğimiz hayvanları alalım.Duyarlı arkadaşlara saygılar...!!!

thisislove yazdı :

img

mmesutbal

11 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ