Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden köpeğimize yuva arıyoruz ücretsiz

7 aylık aşıları tam ve tuvalet eğitimi verilmiş olan golden köpeğimize yuva arıyoruz

istanbul mecidiyeköy

0535 762 35 08

img

aslonr

11 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Önceden Yavru Pittbull Beslemiştim ve Büğüdünde Onu Birisine Vermiştim Şimdi Bu Goldenı Almak istiyorum ve ölenedek benle kalmasını istiyorum,Ayrıca köpegime yeticek bir bahçem vardır kulübem var hazırda eğitmenim en iyi şekilde eğitirim. lütfen verin [email protected] Vermek istiyorsan ve yalvarıyom ver [email protected] eklersen sevinirim.

img

Glosny

11 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bizde oglumla bır dost istiyoruz yanımızda ömür boyu bizimle seyehat edecek evimizi aşımızı sevgımızı paylaşacak can dostu arıyoruz.eger bıze verırsenız sevaba girersiniz çünkü onu çok sevecek iki can olacak!

aslonr yazdı :

7 aylık aşıları tam ve tuvalet eğitimi verilmiş olan golden köpeğimize yuva arıyoruz

istanbul mecidiyeköy

0535 762 35 08

img

minitofita

11 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba köpeğinizi almak ve ona bakmak sahiplenmek istiyorum gerçekten çok iyi bir şekilde bakıcağıma inanabilirsiniz, evde dükkanda kapalı teras da bakabilirim yerim müsait geri dönerseniz sevinirim

img

rushh34

11 yıl 10 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler bende oğlum için yavru golden arıyorum. Evimin bahçeside mevcut. Köpeğinize çok iyi bakacağımızdan emin olabilirsiniz.

aslonr yazdı :

istanbul mecidiyeköy

0535 762 35 08

img

nef

11 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben köpeğinizi almak isterim efendim eğer sizde kabul ederseniz köpeğinizi almak istiyorum .15 yaşındayım bahçeli bir sitede oturuyoruz köpekleri çok severim köpeğinize çok iyi bakarım eğer birşey olursa köpeğinize amcam veteriner oraya götürüm yeter ki köpeğinizi bana lütfen köpeğinizi hergün sabahları ve akşamları dolaştırmaya çıkartırım.En kısa zaman da cevabınızı bekliyorum efendim.Ama hiç şüpeniz olmasın köpeğinize gözüm gibi bakarım.Bu yaşıma kadar hiç köpeğim olmadı ama bu köpeğinize bakamamak anlamına gelmez hayatımda çok köpek bakrım bu konuda kendime güveniyorum.

aslonr yazdı :

istanbul mecidiyeköy

0535 762 35 08

img

havuzbasi

11 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ıst fatıhte oturuyorum ve bı elat edınmek ıstıyorum eger vermedıysenız goruzmek ısterım.

Glosny yazdı :

Önceden Yavru Pittbull Beslemiştim ve Büğüdünde Onu Birisine Vermiştim Şimdi Bu Goldenı Almak istiyorum ve ölenedek benle kalmasını istiyorum,Ayrıca köpegime yeticek bir bahçem vardır kulübem var hazırda eğitmenim en iyi şekilde eğitirim. lütfen verin [email protected] Vermek istiyorsan ve yalvarıyom ver [email protected] eklersen sevinirim.

img

emrah_34

11 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben edirne keşandan iltibata geçebilirsek sevinirim

aslonr yazdı :

istanbul mecidiyeköy

0535 762 35 08

img

ozandal

11 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ