Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ÜCRETSİZ KÖPEĞİMİ SAHİPLENDİRİYORUM

prof. tarçın aşıları 1 yaşına kadar 2şer kez yapıldı. wc ve temel itaat eğitimli tarcın oğlum yeni sahibini arıyor
18 yaş altı genç taliplerimizin aileleriyle görüşülecektir. ömürlük bi yuva arıyoruz.tüy sorununu problem etmeyecek ailenin yanı sıra alerjik reeksiyonları bulunan kişilerin aramaması rica olur
ev içinde gayet uyumlu sahibine çok düşkün ve bütün iyi huylar üzerinde toplanmış enerjik hiperaktif sevgi delisi bu oğluş sevgi içinde yaşayacak yuvasını arıyor.
 05533956172 NUM. AYRINTILI GÖRÜŞMEK İÇİN

img

burcumx

12 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tüy sorunu benim için problem olmaz ona çok iyi bakıcağma söz veriyorum o nereye ben oraya

img

myjacksparrow

12 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kopeginiz henuz sahiplendirilmediyse ben istiyorum. 7 yasindaki kizima cok iyi arkadas olacagina inaniyorum.en kisa zamanda donus yaparsaniz seviirim.

burcumx yazdı :
prof. tarçın aşıları 1 yaşına kadar 2şer kez yapıldı. wc ve temel itaat eğitimli tarcın oğlum yeni sahibini arıyor
18 yaş altı genç taliplerimizin aileleriyle görüşülecektir. ömürlük bi yuva arıyoruz.tüy sorununu problem etmeyecek ailenin yanı sıra alerjik reeksiyonları bulunan kişilerin aramaması rica olur
ev içinde gayet uyumlu sahibine çok düşkün ve bütün iyi huylar üzerinde toplanmış enerjik hiperaktif sevgi delisi bu oğluş sevgi içinde yaşayacak yuvasını arıyor.
 05533956172 NUM. AYRINTILI GÖRÜŞMEK İÇİN

img

elfozdmr

11 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ