Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

golden kızımız ücretsiz yuva arıyor

golden , 2 yaşında, aşı ve karneleri var.. şehir değişikliği nedeniyle kızımız lusye yeni bir ev arıyoruz.. bahçeli bi,r yer olursa çok daha iyi olur.. şiledeyiz.. mümkünse gelip alabilecek birisi olursa çok daha iyi olur

img

bebetsin

12 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer ücretsiz olarak veriyorsanız ben istanbuldayım benim şuanda paşa adında bir golden'ım var hem lusye ile arkadaş olabilirler yani ona iyi bakıcağımdan emin olabilirsiniz..düşünün kararınızı bekliyorum..

bebetsin yazdı :

golden , 2 yaşında, aşı ve karneleri var.. şehir değişikliği nedeniyle kızımız lusye yeni bir ev arıyoruz.. bahçeli bi,r yer olursa çok daha iyi olur.. şiledeyiz.. mümkünse gelip alabilecek birisi olursa çok daha iyi olur

img

ysn61

12 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende istanbulda oturuyorum evimiz bahçeli ücretsiz ise ben istiyorum

img

seyma3468

12 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben alabilrim kağıthanede oturuyorum alabilrim bahçeli bir evim var bide çatı katımız boş orda bakabilrim.siz getirebilirmisiniz

img

klanmert

12 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben 10 yaşındayım evde tek kalıyorum bana arkadaş olsun diye ben alabilirim

img

pig

12 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben evde tek kalıyorum bana arkadaş olsun diye sevimli bir köpek isterim lütfen irtibata geçin kararınızı bekliyorum

img

myjacksparrow

12 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben14 yaşındayım evim köpek beslemeye müsait yanımda kalması içim bir arkadaş arıyorum kararını bekliyorum

img

suskunasi33

11 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ