Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

3,5 yaşında secereli Cane Corso (AB pasaportlu) erkek, siyah

AİLE ORTAMINA ALIŞIK, FULL EĞİTİMLİ .

İSTİSMAR ETMEYECEK , SEVGİSİNİ VEREBİLECEK  KÖPEK KONUSUNDA DENEYİMLİ ; CİDDİ İLGİLENENLERE MİSAFİR OLARAK  VERİLECEK . İLGİLENENLER [email protected] 'dan İLETISIME GECEBİLİRLER . 

img

ASPIDA

12 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben erol merhaba köpeğinize talibim gözüm gibi bakacağından şüphen olmasın bu numaradan görüşelim  0543 919 1410

ASPIDA yazdı :

İSTİSMAR ETMEYECEK , SEVGİSİNİ VEREBİLECEK  KÖPEK KONUSUNDA DENEYİMLİ ; CİDDİ İLGİLENENLERE MİSAFİR OLARAK  VERİLECEK . İLGİLENENLER [email protected] 'dan İLETISIME GECEBİLİRLER . 

img

Erolbey

11 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeği vermek istiyormusunus hala ben alabilirım . evim çok büyük ve bahçe var 2 dönum . burada köpeg çok ihtiyacem var. ve onu çok severim . [email protected]

img

tofi

11 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamun aleykum ben kopegine talıbım evim musaıt kocaman bahcesi var bakma imkanım yuksek eger sende istersen ben kopegiine talıbım numaram bu 0531 860 2732 aramanı beklerım iy gunler

ASPIDA yazdı :

img

mamii

11 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamun aleykum usta ben kopegine talıbım eger sende vermek istersen almayı ısterım ben cane gorsa doga hastasıyım evım musaıt kocaman bahcem var numaram bu aramanı ısterım 0531 860 2732

ASPIDA yazdı :

img

mamii

11 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ