Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Golden kizimizin yavrulari-Mersin

Golden kizimizin yavrularina yuva aramaktayiz, Mersin den ilgilenenler [email protected] a mesaj atabilirler.

img

Unintended

12 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben gökçe bende mersinde yasıyorum ve yavrulardan birine talibim cevabınızı bekliyorum.

Unintended yazdı :

Golden kizimizin yavrularina yuva aramaktayiz, Mersin den ilgilenenler [email protected] a mesaj atabilirler.

img

gokce33

12 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben gökçe bende mersinde yasıyorum ve yavrulardan birine talibim cevabınızı bekliyorum.

Unintended yazdı :

img

gokce33

12 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb gökçe ben özge ilanını okudum. Ve ilanınla ilgileniyorum. Daha önce köpek sahiplendim fakat bazı nedenlerden ötürü şuan benimle değil. Tekrar bi köpek sahiplenip ilgilenmek istiyorum. Eger mesajımı alırsan daga ayrıntılı konuşup anlaşabilirz. Güvenebilecegini içinin rahat edecegini temenni edebilirim. Benimle iletişime geçersen memnun olurum. Lütfen olumlu yada olumsuz cevap yazarmısın. Tekrar görüşmek üzere iyi günler

Unintended yazdı :

img

ozgeglr

12 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Unintended yazdı : Golden kizimizin yavrularina yuva aramaktayiz, Mersin den ilgilenenler [email protected] a mesaj atabilirler. Merhaba gökçe ben mersinde oturuyorum köpek beslemeyi çok istiyorum senin ilanını okudum ben köpeği bahçede deil evimde besliyeceğim eğer köpeği bana vermek istersen 05366782034 numarasından bana ulaşabilirsin:D

img

suskunasi33

11 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler yavrular sahiplendirildmi bende mersindenim cvp verirsenz sevinirim smdiden teşekkrler :)

Unintended yazdı :

img

narcicegi

11 yıl 9 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ