Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

elimde 2 adet yavru rottwiller var 22 günlük

alimdeki bu iki rottwiller yavrularını sür parası karşılığı onlara iyi bakabilecek ailelere vermek istiyorum cüzi bir ücret karşılığı ilgilenenler 0543 551 19 84 arayabilirler

img

hamzaturkmen

12 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cüzi ücret hakkında bilgi alabilirmiyim bide il olarak belirtebilirmisiniz ?

hamzaturkmen yazdı :

alimdeki bu iki rottwiller yavrularını sür parası karşılığı onlara iyi bakabilecek ailelere vermek istiyorum cüzi bir ücret karşılığı ilgilenenler 0543 551 19 84 arayabilirler

img

asdasdas

12 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sa köpekler verildimi verilmediyse ben alabilirim bahçeli bir evim var kesinlikle çok iyi beslerim

img

klanmert

12 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benımle ırtıbata gecermısınız msn adresim [email protected]
gsm 0507 964 07 72

hamzaturkmen yazdı :

img

sadik_kaya

11 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sadik_kaya yazdı :

benımle ırtıbata gecermısınız msn adresim [email protected]
gsm 0543 588 88 70

hamzaturkmen yazdı :

img

sadik_kaya

11 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] köpeklerini,z nerede ücret ne kadar acaba mail atarsanız sevinirim

hamzaturkmen yazdı :

img

TURKUAZSEBO

11 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hamza bey,ben yavrulardan birine anne olmak isterim...bana dönerseniz sevinirim...

hamzaturkmen yazdı :

img

aypent

11 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen bu yavruları bahçede bakabilecek olan birilerine verin eve kapatıp işe gidenlere yada sıkılıp odaya kapatacak potansiyeldekilere diil.

img

Ellie

ÖZEL MESAJ

bu CÜZ-İ dediğiniz ücret aşağı yukarı nedir? biliyorsunuz bu sitede canlı hayvan satışı yasak da

img

Ellie

ÖZEL MESAJ

Rott lardan birini sahiplenmek istiyorum eğer vermeyi düşünüyosanız irtibata geçin Lütfen !!!!!!!!!!

[email protected]

0534 074 27 61

img

Faruk33

11 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ