Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

yalnızlığımı gidericek küçük bir dost arıyorum.

istanbul avrupa yakasında oturan yalnız bir bayanım.yavru bir köpek arıyorum.ona çok iyi bakacağımdan eminim.bana bu konuda ücretsiz yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim. :)

img

ekinn59

13 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] dan iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

ekinn59 yazdı :
istanbul avrupa yakasında oturan yalnız bir bayanım.yavru bir köpek arıyorum.ona çok iyi bakacağımdan eminim.bana bu konuda ücretsiz yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim. :)

img

KafkaSEO

12 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba =( bende yavru safkan erkek husky var hemde çok zor bulunan gold rengi taşınmak zorundayım 2 aylık görsen çok sevgiye muhtac ilgi manyagı bişi buyüzen ona iyi bakıcak birini istiyorum . eger bakabilirsen bana mail at [email protected]

resmini görmek istersen buraya nasl koyuluyor bilmiorum ama mail adresine atabilirm

img

lalalabusra

12 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben mardinden husk erkek varsa çok iyi bakarım emin olun belki mardin taşlarını bilirsiniz yazın serin kışın sıcak olur kulube yok ama kendisine ait oda olacak (eskiden kangal kalıyordu orda ) yeri geniş çocuk derdi yok çünkü ev çıkmaz sokakta ve kilise ile mezarlık arasında eğer vermek isityorsanız ömür boyu bakabilirim tel : 05062806681 çağrı atmanız yeterli

lalalabusra yazdı :

merhaba =( bende yavru safkan erkek husky var hemde çok zor bulunan gold rengi taşınmak zorundayım 2 aylık görsen çok sevgiye muhtac ilgi manyagı bişi buyüzen ona iyi bakıcak birini istiyorum . eger bakabilirsen bana mail at [email protected]

resmini görmek istersen buraya nasl koyuluyor bilmiorum ama mail adresine atabilirm

img

serok

12 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ