Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Toptan satılık çeşitli kanatlılar...

8 adet habeş yumrtlamaya hazır genç.( sıyah-beyaz-sakallı-sakalsız-karışık) + 8 adet( 1çift gümüş+altın horoz+3dişi 1horoz siyah tepesi beyazlı+1beyaz dişi) fizan geçen seneden damızlıklarım yumurtlar durumda + 1 çift tokat yetişkin anaç + 3 adet çiftlik kazı(1 erkek+2 dişi anaç) satıyorum. Hayvanların hiç birinde melezlik olmayıp tamamını toplu halde satıyorum. habesler tane 30 liradan = 240tl fizanlar tane 30 liradan = 240tl tokatlar tane 25 liradan = 50tl kazlar tane 40 liradan = 120tl toplamda 21 tane = 650tl Bandırma`dayım. Uzak yol için gönderme sorunum vardır ciftliğimden satıyorum. Balıkesir, Bursa gibi yakın illere yol masrafı karşılığında ben de getirebilirim. Resim görmek isteyen ve irtibat için msn adresim: [email protected] tel:05357842937

img

ademşahin

17 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adem bey merhaba çift olarak verirseniz fizan ve habeş birer çift alabilirim Bursadayım Bandırmaya kendim gelip alabilirim.

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adem bey fotoğraflarını görebilirmiyim acaba habeş ve fizanların

img

horozpasa

14 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mehmet bey, uygundur. horozpasa, resim yükledim ana sayfadaki "sizin evcilleriniz- kuşlar" başlığında hem habeşlerin hem de fizanların resimlerini yükledim. Yine de mail ya da msn adresinden de gönderebilirim resimleri.

img

ademşahin

ÖZEL MESAJ

Güncel değildir...

img

ademşahin

ÖZEL MESAJ