Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

haydi elele; - 3.sayfa

arkadaşlar lütfen destek verin, ömer,selçuk abi,adem,selahattin bey,denizlici arkadaşım,kemal abi ve diğer iyi niyetli arkadaşlarım lütfen bakın bu site bizim elele verip güzelleştirelim.l-ü-t-f-e-n. bildiklerimizi paylaşalım.

img

beytepeli

14 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI..ALİ TÜRKYILMAZ MESLEGİ..TCDD DEN EMEKLİ YAŞADIGIM ŞEHİR...İZMİR(BUCA)ASLEN( KIRŞEHİR .MUCURLUYUM) TELEFON..05452594028 ÜRETİM VE BESLEME AMAÇLI HOBİ BESLEDİGİ TÜRÜ..KEKLİK SÜLÜN SÜS TAVUKLARI BILDIRCIN AMA YERİM MUSAİT OLMADIGI İÇİN KISITLI BAKIYORUM

img

aliturkyilmaz

15 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bu başlık engüzel başlıklardan biri olmuş..neden derseniz hem siz dostları tanıma imkanımız oluyor hemde kime ne lazımsa kimin ile irtibata gececeğini biliyor.sevgi ve saygılarım ile

img

selahattin58

13 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adınız Soyadınız:Emrah Karadeniz Şehir:Giresun Telefon:05342993058 Msn:[email protected] Besleme amacı:Hobi, birazda tic.Dost ve arkadaş edinmek bilgi paylaşmak. Ürettiğim Türler:Brahma,Devkoşin,Denizli,Bıldırcın,Köy tavuğu,aynı zamanda arıcılıkla ,ilgilenmekteyim.

img

ekaradeniz

17 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ömer selamlar kardeşim; ya sen nerden biliyodun merak ettim bakabileceğimiz bir yer varmı varsa bende bakim arkadaşlarınkini kutlayalım hep, birde sen kuluçka nette yokmusun ömer

img

beytepeli

ÖZEL MESAJ

edemstea sevgili kardeşim mail adresini göremedim bana bir mail atarmısın [email protected]...

img

sistem_

15 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sistem mrh kardeş [email protected]

img

edemstea

13 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Can facebooktan gördüm. Face de doğum günleri yaklaşan listendeki arkadaşlarını görebiliyorsun. Kuluçka.net sitesine kayıt yaptım. Ama üyelik kabul olmadı neye göre kabul ediliyor anlamadım.

img

sadobey

14 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ömer selam kardeş ; ad ve soyadını tam yaz nick kullanma.çok güzel bi site

img

beytepeli

ÖZEL MESAJ