Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

topit arkadaşları yardım

arkadaşlar belki çok gereksiz bi mesaj ama sizlerden bi konuda yardım istiyorum.çünkü çok sıkıntıdayım şu sıralar aranızda belki bana yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.inanın son çare bide size danışayım dedim.tospişimde bi sorun yok turp gibi maşallah ama sorun bende işimi kaybettim ve bulamıyorum memlekette iş yok işim digital fotoğrafçılık yaptım bi süre ama çok az para alıyodm olmadı asıl işim şöförlük,şöförlüğüm iyi.ne bileyim çevresi olan dostlar bi firmada şöförlük yada makam şöförlüğü gibi bi iş yapabilirim aslında tek isteğim düzenli devamlı çalışabileceğim bir çünkü nişanlıyım ofis içinde bi işte yapabilirim.hepinizden çok özür dilerim çok ilgisiz oldu biliyorum iş bulma sitesi değil bu ama çaresiz kaldım tekrar tekrar özür dilerim sizlerden.eğer yardımcı olabilecek bir arkadaş çıkarsa ömür boyu minnettar kalırım.işt dostlar hayat öyle zorlaştıkiiiiiii

img

küçük

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm küçük, duruma üzüldüm. sen bu başlığın altına emailini yaz ve başlık burda böylece kapansın. ilgilenenler senle irtibat kurar zaten.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Allah yardımcın olsun,küçük.inşallah kendine uygun bir iş bulabilirsin.

img

_melis_

18 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence kariyer.net,yenibir.com,insankaynaklari.com a üye ol.onlardan mutlaka bişey çıkar.. her haftada iş ilanlarını kontrol et senin kriterlerine göre bişey bulabilirsin. iş arama sürecide çok zordur... iyi şanslar...

img

daisyone

18 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

büyük sabır gerekir ama sonuçta olumlu sonuç alırsın.Bi arkadasım tam 3 ay iş aradı ve suan tam istediği gibi mükemmel bi işi var.Senin için üzüldüm ama karamsar olma yeter.Bol şans.İnanıyorum bulcaksın.

img

micmic

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ