Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

satılık zibrit

bir çift zibrit satılık almak isteyen arkadaşlara elden teslim tel...05452594028 ir5tibat saglayabilirsiniz

img

aliturkyilmaz

15 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zibritler satılmıştır teşekkür ederim

img

aliturkyilmaz

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site

Piyasada Gümüş Zibrit kalmamış. Park Hayvancılık`ta bile yok. Önceden sipariş verilmiş demek ki.

ben kimseye gümüş zibrit sözü vermedim ve benim de gümüş zibritim yok sen nereden biliyosun da laf atıyorsun böyle görmeden kişileri tanımadan yargıya varmayın insanlara iftira atıyorsunuz ben seni tanimam sen beni tanıman belki agbeyin yaşındayım belki baban yaşındayım ayıptır

img

aliturkyilmaz

ÖZEL MESAJ

Öf. Ben size laf atmadım ki. Piyasada zibrit yok. Park Hayvancılık`a baktım. Oraya da önceden siparişler verilmiş mal kalmamış. Amma alıngansınız ha.

Yahu bu insanlara ne oluyor böyle gerginlik hat safada birbirimizi sevemessek evcil sevgisi hikaye hepimiz kardeşiz.(birbirinizi sevmedikçe kamil mü`min olamassınız}buyurmaktadır efendimiz s.a.v

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence boş yere verilmiş anlamsız bir tepki sayın alitürkyılmaz size karşı her hangi bir hakaret yok ortada adam kendi görüşünü aktarmış sadece buna kızacak bir şey yok sakin olun lütfen

img

kılkuyruk

14 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ